atama
atama

VodafoneDerya Hatiboğlu – Vodafone

Vodafone Türkiye Strateji, İş Geliştirme ve Sabit Telekom Hizmetleri’nden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Derya Hatiboğlu, Vodafone Türkiye Finanstan Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. İş hayatına 1988 yılında Ernst & Young’da adım atan Hatiboğlu, 1995 yılında Alcatel Teletaş şirketinde çalışmaya başladı. 1997-2001 yılları arasında Alcatel’in Belçika’da bulunan Santral Sistemleri Bölümünde Finans Direktör Vekili görevinde bulunduktan sonra, 2002 yılında Finans Direktörü olarak Alcatel Türkiye’ye geri döndü. Derya Hatiboğlu, 2005-2009 yılları arasında, Alcatel Lucent Teletas Genel Müdürü olarak görev yaptı. Vodafone Türkiye’ye Ağustos 2009’da Finansal Kontrol Direktörü olarak katılan Hatiboğlu, Ağustos 2012 itibariyle Strateji, İş Geliştirme ve Sabit İş Birimlerinden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

filiztiryakiFiliz Tiryakioğlu – Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta’nın Genel Müdür Yardımcılığı görevine Filiz Tiryakioğlu getirildi. Bu atama sonrasında Tiryakioğlu, mevcut görevlerine ek olarak, Genel Müdür Musa Ülken’e vekâlet etmek ve Genel Müdür Yardımcıları arasındaki eşgüdümü sağlamak görevlerini de üstlenmiş oldu. Filiz Tiryakioğlu, Anadolu Sigorta’ya1985 yılında Yangın Müdürlüğü’nde memur olarak katıldı. 1990 yılında aynı müdürlükte Servis Yetkilisi Yardımcılığı’na yükselen Tiryakioğlu, 1993 tarihinde Hasar Müdürlüğü’ne Servis Yetkilisi unvanıyla atandı. 1996 yılında aynı müdürlükte sırasıyla II. Müdürlüğe, 1998’de ise Müdür Yardımcılığı’na yükselen Tiryakioğlu, 2000 yılında, Eğitim Müdürlüğü’nde Müdür unvanını aldı. 2004 tarihinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü görevine getirilen Filiz Tiryakioğlu, 2008 yılında Genel Müdür Yardımcısı, 25 Aralık 2013 tarihinde ise 1. Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

banuaydoganBanu Aydoğan – Doğuş Yayın Grubu

Banu Aydoğan, Doğuş Yayın Grubu’nun Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevini üstlendi. Türkiye’nin ilk özel televizyonunun – Magic Box’ın- kuruluş aşamasında yer alan Aydoğan, 13 yıl süren medya ve ajans tecrübesinin ardından, reklam veren tarafına geçerek farklı sektörlerde deneyim kazandı. Akbank’ta kurumsal iletişim yöneticiliğinde bulunduktan sonra, 2007’de Koç Bilgi Grubu’nun kurumsal iletişim direktörü olan Banu Aydoğan, Doğuş Yayın Grubu’nda üstlendiği yeni görevinde, halkla ilişkilerden pazarlama iletişimine, gündem ve kriz yönetiminden lider iletişimine, kurumsal kimlik ve marka yönetiminden Sivil Toplum Kuruluşları ile ilişkilere, müşteri ilişkileri yönetiminden  pazarlamaya, kurumsal yönetişimden itibar ve algı yönetimine kadar uzanan alanlarda  çalışmalarını sürdürecek.