atama
atama

 Pınar Tuba TemizkanTürk Henkel – Pınar Tuba Temizkan

Pınar Tuba Temizkan, Türk Henkel İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine atandı. Temizkan, 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Çalışma hayatına Alternatifbank, Erciyas Biracılık, Setur ve Gillette şirketlerindeki projelerde görev alarak başlayan Pınar Tuba Temizkan, ardından Arthur Andersen’da Human Capital Bölümü’nde danışman olarak çalıştı. Eli Lilly Türkiye’de İnsan Kaynakları Kıdemli İş Ortağı olarak görev yapan Temizkan, çalışma hayatına Alcatel Lucent’da devam etti ve Alcatel Lucent’da çeşitli görevlerde çalıştı. Temizkan, son olarak Amgen Türkiye’de geçiş döneminde İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı. Temizkan, 2012 yılında The Coaches Training Institute (CTI) Co-Active Koçluk Programı’nı, 2013 yılında The Coaches Training Institute (CTI) Liderlik Programı’nı tamamladı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Emine SebilcioğluING Emeklilik – Emine Sebilcioğlu

ING Emeklilik’te Finans ve Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Emine Sebilcioğlu, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 1994 yılında mezun olduktan sonra, kariyerine 1994 yılında PricewaterhouseCoopers’ta başladı, 2002 yılına kadar PwC İstanbul ve Amsterdam ofislerinde sırasıyla asistan, ekip şefi ve müdür olarak yerli/yabancı çok sayıda şirkete hizmet verdi. Sebilcioğlu, 2003 yılında Fortis Yatırım Menkul Değerler A.Ş’ye mali kontrolden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak atandı ve çeşitli görevler üstlendi. Ekim 2009’da BNPP IP SA’ya vergi, yeniden yapılandırma ve iştiraklerden sorumlu bölüm başkanı olarak atandı. Mart 2011’de BNP Paribas Cardif Emeklilik, BNP Paribas Cardif Hayat ve BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş’de mali işler ve aktüeryadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapıyordu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Birol AktürkNT Nizamoğlu Telekomünikasyon – Birol Aktürk

NT Nizamoğlu Telekomünikasyon’daki Genel Müdür Yardımcılığı görevine Birol Aktürk atandı. Birol Aktürk, çalışma hayatına 1999’da American Life’ta satış uzmanı olarak başladı. Aynı firmada 2002 – 2005 yılları arasında satış müdürü ve 2005 ile 2007 arasında da şube müdürü olarak görev aldı. 2007’de Pronet’de bölgeler satış koordinatörü olarak çalışmaya başlayan Birol Aktürk, son olarak Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. de 2009 – 2012 yılları arasında  kıdemli bölge müdürü olarak banka kaynaklı ve direk satış ekiplerinin yönetiminden sorumluydu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu olan Birol Aktürk İngilizce biliyor, evli ve 2 çocuk babası.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::