25 yılı aşkın süredir dünya çapında 50’den fazla ülkede çalışan odaklı yönetim anlayışı ile mükemmel kurum kültürünün oluşturulması üzerine araştırma ve danışmanlık hizmetleri veren Great Place to Work Enstitüsü, her yıl farklı konseptler ile önemli şirketlerden üst düzey yöneticiler ve insan kaynakları profesyonellerini bir araya getirdiği HR Leaders Breakfast etkinliğini bu yıl daha geniş bir içerik ile HR Leaders Conference olarak 13 Ocak 2016 tarihinde Kozyatağı Hilton’da 4. kez düzenleyecek.

Kariyer.net İK Blog HR Conference görsel

“The Art Of Workplace Culture” mottosu ile yola çıkan enstitü, kurum kültürünü sanatçının eser yaratma süreci ile ilişkilendiriyor. Nasıl sanatçı eserini oluştururken farklı malzemeleri bir araya getiriyorsa, farklı yeteneğe ve bakış açılarına sahip çalışanlar ile uyumlu bir bütünü oluşturmak mümkün.

Etkinlik katılımcıları ile birbirinden değerli konuşmacıların ilham veren paylaşımlarını buluşturmanın yanı sıra workshop çalışmaları ile de uygulama deneyimini yaşatmayı amaçlayan etkinlikte, London Bussines School’dan Prof. Dr. Alex Edmans da yer alacak. Kurumsal finans, davranışsal finans, kurumsal sosyal sorumluluk ve uygulanabilir yatırım stratejileri üzerine araştırma ve çalışmalar gerçekleştiren ve pek çok önemli makaleye imza atan Alex Edmans “Does Employee Satisfaction Improve Firm Performance?” konu başlığında bir sunum gerçekleştirecek. (www.alexedmans.blogspot.com)

Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz’un moderasyonunda gerçekleşecek olan panel bölümünde ise Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi İK direktörü Pınar Öztep, Çelebi Havacılık Holding İK Başkanı Derya Tekin, Sütaş Grubu İK Başkanı Meltem Kalender Öztürk, Atasun Optik İK Direktörü Beste Şirin Petekçi  ile birlikte Great Place to Work Enstitüsü tarafından düzenlenmekte olan Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde üç yıl üst üste 500 ve üzeri çalışan sayısına sahip şirketler kategorisinde birinci sırada yer alan Axa Sigorta Eğitim Gelişim ve İç İletişim Müdürü Erdal Serbest, ilham veren paylaşım ve uygulamalarını katılımcılar ile paylaşacaklar.

Ana sponsorluğunu Danone Nutricia’nın üstlendiği etkinlik için kayıtlar devam ediyor, etkinlik katılımı ve program detayları için tıklayınız.

https://www.biletino.com/event/eventdetail/1872