DataExpert ve Fortune Türkiye iş birliğinde düzenlenen İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi CHRO Summit, 15 Şubat’ta Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşecek. Zirvede insan kaynağını en etkin biçimde yöneten ve benzersiz insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren Türkiye’nin En Etkin 50 CHRO’suna ise zirvede ödülleri verilecek.

DataExpert ve Fortune Türkiye iş birliğinde düzenlenen İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi CHRO Summit, 15 Şubat 2018 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşecek. İnsan kaynağını en etkin biçimde yöneten ve benzersiz insan kaynakları uygulamalarını hayata geçiren Türkiye’nin En Etkin 50 CHRO’suna ise zirvede ödülleri verilecek.
Geçen sene bir milyonun üzerinde insanın kariyerini yöneten liderlerin bir araya geldiği zirvede CHRO’ların yükselen değerine dikkat çekilirken, bu yıl mevcut küresel ekonominin ve iş yeri ortamının değişken doğasında CHRO fonksiyonunun proaktif rolünün önemi konuşulacak.
Önde gelen firmaların üst düzey yöneticileri ve CHRO’lar; Çalışmanın Yeni Şekli: “Agile”, CEO Perspektifinden İK’nın Rolü, Dijital İK & İK Pazarlama & İK Analitik, Yetenek Yönetimine Global Bakış, Geleceğin Organizasyonlarını İnşa Etmek ve İş Yerinde Çeşitlilik ve Kapsayıcılık konu başlıklarındaki panel ve konuşmalarda yerini alacak.

En Etkin 50 İK Yöneticisi

Fortune Türkiye ve DataExpert iş birliğiyle, mevcut küresel ekonominin ve iş yeri ortamının değişken doğasında CHRO fonksiyonunun proaktif rolüne ve önemine dikkat çekmek amacıyla “Türkiye’nin En Etkin 50 İK Yöneticisi” ödülleri veriliyor. Kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile adayların kritik CHRO başarı kriterlerindeki performanslarının araştırma danışma kurulu tarafından değerlendirilmesiyle belirlenen “Türkiye’nin En Etkin 50 CHRO”su 1 Şubat 2018 tarihinde Fortune Türkiye Dergisi’nde açıklanacak. 15 Şubat’taki CHRO Summit 2018’de listeye giren yöneticilere ödülleri takdim edilecek.
İnsan Kaynakları Liderleri Zirvesi CHRO Summit 2018’de konuşmacılar arasında Eczacıbaşı Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanı Ata Selçuk, STFA Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanı Berna Öztınaz, Akbank İnsan Kaynakları ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, Sodexo Global Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Çeşitlilikten Sorumlu Başkanı Dr. Rohini Anand, adidas Grup Türkiye, İsrail, Romanya ve Bulgaristan Genel Müdürü Eduard Massier, QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu, NN Hayat ve Emeklilik CEO’su Marius Popescu, Egon Zehnder Yönetici Ortağı Murat Yeşildere, BSH Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Bağımsız Devletler Başkanı Norbert Klein, Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş, Korn Ferry Hay Group Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Kaynar, Unilever Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Steven Gross, Kibar Holding CEO’su Tamer Saka, Doğan TV Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanı Yasemin Merih Alparslan ve DataExpert Yönetici Ortağı Yasin Altunkaya bulunacak. CHRO Summit 2018 ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler www.chrosummit.com.tr adresini ziyaret edebilir.