Crenvo İK ve Webrazzi ortaklığıyla bu sene ilk kez düzenlenecek New HR Summit etkinliği 25 Eylül’de başlıyor!

Dijitalleşme ve teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte değişen ve yenilenen iş dünyası, yeni bir insan kaynakları konseptini de kaçınılmaz kılıyor. Artan otomasyon, robotik, yapay zeka kullanımı, iş yapış tarzını ve yetenek kullanımını farklılaştırıyor, insan kaynakları çalışanlarının rolü günden güne yenileniyor.

Bu sene ilki gerçekleşecek olan New HR Summit’te değişen ve radikalleşen insan kaynaklarının lokal ve küresel çaptaki profesyonelleri deneyimlerini paylaşacaklar. İnsan Kaynakları’na dair merak edilen her şeyi dijital olarak ele alacak olan konferansta, dijital dönüşümün merkezinde İK; çalışan bağlılığı, değişim hikayeleri, çalışan verimliliğinin nasıl artırılacağı, dijital organizasyon ve dönüşüm, girişimcilikte kadın gücü, olumlu liderlik, İK liderliği gibi konular ve çok daha fazlası ele alınacak.

Yabancı konuşmacıları arasında PepsiCo’dan Cristina Meson, Time is Ltd.’den Jan Rezab, EF’ten Manon Dave, ve Invate HR’dan Niraj Varia gibi önemli isimleri barındıran New HR Summit’e aynı zamanda Türkiye’nin önemli yöneticilerinden GittiGidiyor’dan Murat Yüksel, iyzico kurucu ortağı Barbaros Özbugutu, Armut.com’un kurucularından Başak Taşpınar Değim, Insider kurucu ortağı Hande Çilingir, Idenfit kurucusu Onur Bayındır, Roche Head of HR & Communications’ı Banu Gülsün, SOR’UN kurucu ortağı Oğuzhan Başeğmez, Danone HR Direktörü Emine Kurt ve Lucis Initiative kurucusu İsmet Öztanık gibi isimler de katılacak.

Etkinliğe dair diğer detayları incelemek ve bilet almak için https://newhrsummit.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.