Pandemi sonrası yeni normalde insan kaynakları alanını ne gibi değişimlerin beklediği Bloomberg HT’de yapılacak “İnsan Kaynaklarının Yeni Normali Zirvesi”nde ele alınacak. Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, “İstihdamda Yeni Trendler ve İşe Dönüş” başlıklı oturumda katılımcılarla buluşacak. 

“İnsan Kaynaklarının Yeni Normali Zirvesi”nde; iş bulmadan çalışma şartlarına, teknolojinin işe etkisinden işe alınma sürecine kadar pek çok konu başlığı masaya yatırılacak.

Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, “İstihdamda Yeni Trendler ve İşe Dönüş” başlıklı oturumda katılımcılarla buluşarak; salgın sürecinden en az etkilenen alanlardan, normalleşmeye hızla adapte olan sektörlere kadar pek çok konuda değerlendirmelerde bulunacak.

İşin bugününün ve geleceğinin masaya yatırılacağı Bloomberg HT “İnsan Kaynaklarının Yeni Normali Zirvesi, 30 Haziran Salı saat 10:00’dan itibaren gün boyu Bloomberght.com ve sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak. “İstihdamda Yeni Trendler ve İşe Dönüş” oturumu 11:05-11:25 saatleri arasında gerçekleşecek.