İstihdamın geleneksel yollarla sağlandığı mavi yaka segmentinde dijital dönüşümüne öncülük eden İşin Olsun uygulaması, 2 prestijli ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net tarafından, mavi yaka çalışan istihdamına katkı sağlamak amacıyla 2017 yılının Temmuz ayında hayata geçirilen İşin Olsun uygulaması, bugüne kadar 3.5 milyonu aşkın kişi tarafından indirildi.

Mavi yaka istihdamına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz İşin Olsun; bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Felis Ödülleri‘nde, Dönüştüren Pazarlama Etkisi kategorisinde “En İyi İnovatif Yaklaşım” olarak Felis ödülü ve “En İyi Dönüştüren Girişim” olarak da Başarı ödülü’nün sahibi oldu.

İşin Olsun kullanıcılarına neler sunuyor?

İşin Olsun’da adaylara, evlerinin yakınındaki iş fırsatlarını kolayca görme, seçtikleri iş ilanlarını yayınlayan işverenlerle doğrudan iletişime geçme ve hızlıca iş bulma fırsatı sunuluyor. Uygulamayı kullanan işverenler sadece bir dakikada ücretsiz, kolayca ilan verebiliyor ve ilanlarını yüz binlerce adaya ulaştırma fırsatı yakalıyor. İşin Olsun, Android ve iOS tabanlı cihazlara ücretsiz indirilebiliyor. Platforma isinolsun.com üzerinden de ulaşılabiliyor.