Kariyer.net, Türkiye’nin en iyi şirketlerinin üst düzey İK yöneticileriyle 100 şanslı üniversite öğrencisini Interview Challenge adlı mülakat simulasyonunda bir araya getiriyor!  

Kariyer.net üniversite öğrencilerini Interview Challenge ile iş dünyasına hazırlamaya devam ediyor. 26 Eylül 2018’de Workinton’da 5. kez gerçekleştirilecek olan Interview Challenge adlı mülakat simülasyonunda Türkiye’nin önde gelen 10 şirketinden İnsan Kaynakları yöneticisi, 100 yetenekli üniversite öğrencisiyle bire bir mülakat gerçekleştirecek.

Bugüne kadar yapılan 4 etkinlikte, 36 şirket yöneticisi 420 öğrenci ile bir araya gelerek mülakat simülasyonu gerçekleştirdi ve sektöründe önde gelen şirketlerinin insan kaynakları yetkilileri ile tanışarak mülakat deneyimi kazandı.

Interview Challenge’da 100 şanlı öğrenci arasında yer almak isteyen öğrenciler, etkileyici bir önyazı hazırlayarak Kariyer.net’teki Interview Challenge ilanına 28 Eylül 2018’e kadar başvuracak. Mülakat simulasyonunun sonunda en yüksek puanı alan öğrenciye 3 ay boyunca Kariyer.net Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Barış Karadenizli’den mentörlük, sertifika ve şirketlerden sürpriz hediyeler verilecek.

Interview Challenge’da neler olacak?

  • Sektörünün lideri şirketlerden katılım sağlayacak her bir yönetici, 10 yetenekli üniversite öğrencisi ile birebir mülakat simülasyonu yapacak.
  • Birebir mülakat simülasyonunun 15 dakikası mülakattan, 5 dakikası da yöneticinin öğrenciye vereceği geri bildirimden oluşacak.
  • Öğrenciler, katılımcı şirketler arasından iki farklı şirket ile bu görüşmeleri yapacak.
  • Görüşmenin sonunda her yönetici görüştüğü öğrenciye puan verecek.

 Etkinlik ne zaman, nerede yapılacak?

  • Tarih:26 Eylül 2018, Çarşamba günü
  • Zamanlama:İki oturumda gerçekleşecek 09.00 – 13.00 / 13.00 – 17.00
  • Yer:Levent Workinton’da