Bu yıl “deneyim” teması ile iş zekâsına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan 5. Marketing Meetup 19 Nisan’da başlıyor.

Bu yıl 5. kez gerçekleştirilecek olan Marketing Meetup 19 Nisan’da birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacak. Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde sahneye çıkacak olan dünyanın ilk robot vatandaşı Sophia’nın yanı sıra daha pek çok konuşmacı olacak. Etkinlikte dünyaca ünlü Veri Bilimci Micheal Wu, SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal, sanatçı ve eğitmen Bager Akbay, Kreatif Direktör Olcayto Cengiz, “Dünyanın En İyi 10 Öğretmeni Listesi”ne giren Nurten Akkuş, Happn Kurucusu Didier Rappaport, Migros Marcom & CRM Direktörü Kına Demirel, Onda Yönetim Danışmanlık Kurucu Ortak Hanzade ve Mehmet Acar, Come to Beşiktaş’ın yaratıları Serdar Ekrem Şirin, Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Nielsen CEO Didem Şekerel Erdoğan, Nielsen CTO/COO İnci Gültekin, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan’ın yer alacak.

Uniq İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte “deneyim” başlığı altında gerek fuaye alanında gerekse sunum esnasında da birçok aktivite gerçekleştirilecek. Kariyer.net’e özel KARIYERNETkodu ile Marketing Meetup’a  indirimli bilet alabilmek için hemen tıklayabilirsiniz.