Global Sustainable Brands ağının İstanbul buluşması olan Sustainable Brands 2018 Istanbul için geri sayım başladı. Bu yıl “İyi Yaşamı Yeniden Tanımlamak- Redefining The Good Life” temasıyla 18-19 Nisan’da Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek olan konferansa katılan şirketler, dünyada değişen tüketici taleplerinin 21. Yüzyıl ekonomisine nasıl yön verdiğine tanık olacak.

İnovatif fikirler üretmek ve heyecan verici iş birlikleri gerçekleştirmek isteyen yenilikçi markaları ve tüm paydaşlarını İstanbul’da buluşturacak olan Sustainable Brands 2018 Istanbul, “İyi Yaşamı Yeniden Tanımlamak- Redefining The Good Life” temasıyla 18-19 Nisan’da Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Sürdürülebilirlik iletişiminin dünyadaki en etkin 10 isminden biri olarak gösterilen, Sustainable Brands’in değişmeyen moderatörü Thomas Kolster’in yönetiminde gerçekleşecek konferansın öne çıkan konuşmacıları arasında; “Corporate Poetry” kavramının yaratıcısı ve Şiirsel Hümanizm felsefesinin geliştiricisi Vincent Avanzi; dünyanın 30 Yaş altı en başarılı  30 Sosyal Girişimcisinden biri seçilen, işte anlam arayan yeni nesli anlamak isteyen dünya markalarının vazgeçilmez ismi Arthur Woods; “Türkiye” markasının yaratıcı danışmanı, ezber bozan yaratıcı teorileriyle tanınan iletişimci Jacob Benbunan; son 3 İngiliz Başbakanının danışmanlığını üstlenen, eklektik girişimci, efsane reklamcı, komedi yazarı Paul Twivy yer alıyor.

18 Nisan Çarşamba günü Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal’ın  “İstihdamda sürdürülebilir bir hikaye yaratmak” başlıklı sunum yapacağı etkinlikte ayrıca, “Akıllı Ceket” ile dikkat çeken moda tasarımcısı Arzu Kaprol; ekonomist ve sivil toplum gönüllüsü Ufuk Tarhan ve Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır gibi isimler yer alacak.

Ayrıntılı bilgi ve program için ; http://www.sustainablebrandsistanbul.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.