Kurum kültürü ve işveren markası teması ile düzenlenen “Pardon! Bir İşveren Markası lütfen!” etkinliği 27 Ekim Cuma günü Wyndham Grand Levent Otel’de Great Place to Work® ve Socialthinks ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

Great Place to Work® ve Socialthinks iş birliği ile düzenlenecek “Pardon! Bir İşveren Markası lütfen!” etkinliğinde katılımcılar; “Kurum kültürü ile işveren markasının entegrasyonu nasıl olmalı?”, “Kurum kültürü penceresinden işveren markasına nasıl bakmalıyız?”, “Güçlü bir işveren markası oluşturmak için hangi iş birliklerini kurmalıyız?”, “İşveren markası iletişimini nasıl yapmalıyız?” ve “Bu alanda en iyi uygulamalar nelerdir?” sorularının yanıtlarını hem akademisyenler hem de Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden katılan konuklardan dinleme fırsatı bulacak.

Yurt dışından ve yurt içinden konuşmacıların yer alacağı “Pardon! Bir İşveren Markası lütfen” etkinliği, Wyndham Grand Levent Otel’de 27 Ekim Cuma günü saat 08:00’de başlayacak.

Katılımcı sayısının sınırlı tutulacağı etkinliğe kayıt yaptırmak isteyenler www.isverenmarkasi2017.com adresini ziyaret edebilir.