Fintech alanının yeni yetenekleri Paymes’in genç yetenek programıyla yetişecek.

Sosyal medyanın en çok kullanıcıya sahip ödeme platformu Paymes, genç yöneticileri iş hayatına kazandırmak amacıyla uygulamaya aldığı “Paymes Genç Yetenek” programını duyurdu. Türkiye’nin en genç fintech şirketleri arasında yer alan girişim, geleceğin yöneticilerini hem dijital becerilerle donatmaya hem de onlara geleceğin fintech dünyasında sağlam bir kariyer kurgulamaya odaklanıyor. Paymes’in girişimci ruhuyla da örtüşen programa üniversite son sınıf ya da yeni mezun olmuş, kendine güvenen, yeni fikirler üretmeyi ve hayata geçirmeyi seven gençlerin başvuruları bekleniyor.

Programda yer alacak yetenekler program boyunca; Paymes paydaşlarından, Paymes’in iş ortaklarından, Paymes yöneticilerinden ve global fintech şirketi yöneticilerinden çeşitli eğitimler alacaklar.

Bireylerin ve kurumların elektronik ticarete daha hızlı, kolay ve güvenli şekilde giriş yapmasını sağlayan, sosyal ağlar aracılığıyla ticarete hizmet eden fintech şirketi Paymes, 2021’in ilk yarısında 20’yi aşkın genç çalışanı ekibine kattı. Çalışanlarının yaş ortalamasının 29 olduğu şirket, genç yetenek programıyla da yeni yönetici adaylarını yetiştirecek.

“Paymes olarak genç yeteneklerin liderlik becerilerini geliştireceğimiz, yeni fikirlerinden ilham alacağımız ve onlara fikirlerini hayata geçirme şansı sunacağımız için heyecanlıyız.” diyen Paymes Kurucu Ortağı Sabrican Zaim sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Paymes olarak hizmet verdiğimiz bölgede finansal teknoloji geliştiren en genç ve en dinamik ekibiz. Son 6 ayda ekibimize heyecanımızı paylaşacak yeni arkadaşlarımızı hızla dahil ederken genç arkadaşlarımıza da bir kariyer programı sunmak ve geleceği dönüştüreceği şimdiden açıkça kabul edilen fintech alanında güçlü yeteneklere sahip olmalarına imkan tanımak istedik. Programımıza üniversite son sınıf ve/veya yeni mezun ve kendine güvenen, yeni fikirler üretmeyi ve hayata geçirmeyi seven genç arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.”