Sürekli gelişim kültürü yaratmak, organizasyonel değer katmak, bunu kanıtlamak için performans yönetimini kullanmak, performans yönetiminde zaman ve bütçeyi korumayı öğretmek noktalarını hedefleyen Performans Yönetimi Zirvesi Indense Eğitim tarafından Larespark Hotel’de gerçekleştirilecek.

perf yonZirvede; Performans Yönetimi Stratejilerinin Değerlendirilmesi, İşe Devamsızlığın Etkilerinin Performans İle Yönetilmesi, Yüksek Performansı Sağlamak: Çalışanlarınızın bağlılığını korumak, Bireysel ve Kurumsal Performans için Takımlar ile Yöneticiler, Yüksek Performans Kültürünü Kurma ve Sürdürme, “Başarı ve Gelişim Yolu” ile Etkin Performans Yönetimi, Performans Yönetimi Sistemi Kurulması, Performans ile Ödüllendirme Bağlantısı gibi konular üzerinde durulacak.

Moderatör Enver Coşkunsu tarafından açılışı yapılacak ve Indense Danışmanlık Genel Müdür’ü Emre Gülsever’in konuşması ile devam edecek olan zirvenin diğer konuşmacıları arasında Tüpraş İnsan Kaynakları Koordinatörü Aykut ÜSTÜN, Ciner Yayın Holding Genel Müdür Yardımcısı Erkan ATAMAN, Coca-Cola İçecek Yetenek Müdürü Gülseda GÜRSOY, Shaya İnsan Kaynakları Müdürü Özgecan OKAN, Kibar Holding İnsan Kaynakları Grup Müdürü Ufuk ÖZDEMİR, AXA Sigorta İnsan Kaynakları Müdürü Ayhan GÜÇLÜ ve Yönetim Danışmanı Dr. Umut KÖKSAL yer alıyor.

Kariyer.net’in İletişim Sponsoru ve Optimist Yayınları’nın Destek Sponsoru olarak yer alacağı zirvenin  www.indense.net ‘ten ya da http://performanszirvesi.indense.net/ ten katılım koşulları ve detayları öğrenilebilir…