sibel-ercanSigortam.net – Sibel Ercan

Sigortam.net’in İnsan Kaynakları Direktörü pozisyonuna Sibel Ercan getirildi. Profesyonel hayatına Saudi American Bank İthalat İhracat Departmanı’nda başlayan Ercan, ardından DHL’de Yöntem Araştırma ve Danışmanlık biriminde görev aldı. FedEx ve Eczacıbaşı & Lincoln’de İK Uzmanı unvanıyla kariyerine devam eden Ercan, Axa Oyak Hayat’ta İK Müdür Yardımcısı, İK Müdürü ve İK Kıdemli Müdürü görevlerinde bulundu. Ercan, Pronet Güvenlik İK Genel Müdür Yardımcısı ve son olarak ise Spengler Fox firmasında Grup Lideri olarak çalışıyordu.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

umitcifterBiofarma İlaç – Ümit Çifter

Ümit Çifter, SBK Holding bünyesinde bulunan Biofarma İlaç’a Ar-Ge ve Ruhsatlandırma Direktörü olarak atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunu olan Çifter iş hayatına Henkel’de Ar-ge Uzmanı olarak başladı. Adilna İlaç’da Ürün Müdürü olarak çalıştıktan sonra Sanovel İlaç’ta Ar-Ge Yöneticiliği, Ar-Ge Müdürlüğü ve son olarak da Ar-Ge Direktörlüğü pozisyonunda uzun süre görev yaptı.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

gizem-moralEmlakjet.com – Gizem Moral Kunter

Gizem Moral Kunter, Emlakjet.com’un Genel Müdürü oldu. İş hayatına Türk Henkel’de stratejik pazarlama göreviyle başlayan Kunter, elde ettiği yedi yıllık deneyiminin ardından Turkcell’de yine aynı görevi üstlendi. Gnctrkcll’in marka konumlandırması, CRM ve marka sadakat stratejileri geliştirme alanında yer alan Kunter, Turkcell’in kurumsal mobil internet bölümünde, marka ve ürün yönetimi, farklılaşma stratejileri geliştirme görevlerinde yer aldı. İzmir Amerikan Koleji ve Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Kunter, Yeditepe Üniversitesi’nde pazarlama alanında MBA eğitimi aldı.