saat&saatSaat&Saat’in yeni projesi Saat&Saat Akademi ilk öğrencileriyle buluştu.

Bünyesinde birçok saat ve takı markasını bulunduran Saat&Saat, yeni eğitim projesi olan Saat&Saat Akademi ile karşımıza çıkıyor.

Firma, Saat&Saat Akademi çatısı altında belirli bir eğitim standardizasyonu oluşturduklarını, öncelikle kişisel ve mesleki gelişimi desteklediklerini ve belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda ilerleyeceklerini söylüyor.

Bu proje ile saat sektörüne eğitimli ve vizyon sahibi çalışanlar yetiştirmeyi planladıklarını belirten Saat&Saat, “Oluşturulan e-eğitim sistemi ve işe yeni başlayan kişilerin oryantasyonunu, çalışanlarımızın marka, teknik ve kişisel gelişim gibi konularda eğitimlerini içeren “Perakende El Kitapçığımızla” çalışanlarımızın kariyerlerine ve hazırlamış olduğumuz kariyer haritalarımızla yön vermeyi hedefliyoruz” diyor.

Çalışanlar, eğitim videolarına ipad, bilgisayar ve telefon üzerinden erişebiliyor ve bu şekilde eğitimi tamamlayabiliyorlar. Eğitimi ve sınavları başarıyla tamamlayan çalışanlar ise Saat&Saat Akademi’den mezun olmaya hak kazanıyorlar.

Önümüzdeki dönemde diğer firmalarla da çalışacaklarını belirten Saat&Saat Akademi, Okan Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi ve Arel Üniversitesi öğretim üyeleri ile birlikte üniversitelerin kampüslerinde eğitim gerçekleştiriyor olacak.