Türkiye’nin en yenilikçi ve yaratıcı dijital ajanslarından SEOZEO, Doğu Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Konferansı “SEOzone’15”i  27 Kasım’da Türkiye’de düzenliyor.

seozone1Dijital Pazarlama Konferansı “SEOzone Summit” 2013 yılından bu yana, SEOZEO tarafından dünyanın dört bir yanından gelen SEO uzmanlarını ağırlıyor.

Bu yıl düzenlenecek olan SEOzone’15 etkinliğine ev sahibi SEOZEO’nun kurucusu Yiğit Konur da konuşmacı olarak katılıyor. Konferans ve paralel workshoplarda teknik SEO alanındaki en etkili çözümler; kurumsal uygulamalar masaya yatırılıyor. SEO konusunda son bilgilerin yanı sıra dijital çağda pazar analizleri, pazarlama trendleri, SEO başarısının ölçümlenmesi gibi önemli temel konular dünyanın uzmanları tarafından anlatılıyor.

SEO pazar analizinde yeni yöntemler yeni uygulamalar tanıtılıyor. Ufuk açıcı konuşmalar, teknik SEO ile ilgili bir değerli workshoplar, stratejik detaylar, webde performans yönetimi ve pazarlama dünyasının en yeni trendleri etkinlikte yer alıyor.

Etkinlikte ayrıca, Hubspot’un Kıdemli Pazarlama Uzmanı INBOUND gibi uluslararası birçok konferansta İçerik Pazarlaması ile ilgili konuşan Anum’un sunumları 1 milyonun üzerinde görüntüleniyor. Ödüllü blogger Ian Cleary, sosyal medya teknolojileri alanında deneyimlerini paylaşıyor.  Contentzone’da bu sene blogunuzu geliştirebilmeniz için işinize yarayabilecek araçlardan bahsediyor. Online hedef kitlelerini yaratma konusunda danışmanlık uzman isimler ipuçlarını paylaşıyor. Sunumlar, workshoplar ufuk açıyor.

İstanbul, Şişli Marriott Hotel’de 27 Kasım Cuma günü başlayacak olan SEOzone’15’in hemen ardından, 28 Kasım’da icerik.com tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk uluslararası içerik pazarlaması konferansı olan “Contentzone” ile devam ediyor.