Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu Kariyer.net, Webrazzi Ödülleri 2019’da iki farklı ödül birden kazandı. “Yılın İş İlanı Sitesi” kategorisinde en çok oyu alarak birinci olurken, “Yılın İlan Sitesi” kategorisinde ise üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

İnternet ve teknoloji dünyasında 2019 yılının en iyilerinin halk oylamasıyla belirlendiği Webrazzi Ödülleri 2019’da, Kariyer.net iki farklı ödüle layık görüldü. Toplamda 1 milyon 140 bin 773 oy kullanılan değerlendirmede “Yılın İş İlanı Sitesi” kategorisinde birinci, “Yılın İlan Sitesi” kategorisinde ise üçüncü sırada yer aldı. Ödülü tüm Kariyer.net ailesi adına, Ürün Yönetimi ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ezgi Karğan ile Strateji ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Barış Karadenizli aldı.

Kariyer.net Genel Müdürü Fatih Uysal, ödüle ilişkin şu değerlendirmede bulundu:

Kariyer.net, 8 yıldır “Yılın İş İlanı Sitesi” kategorisinde birinciliğe layık görülüyor. Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olarak;  20 yıldır start-up ruhuyla ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyor, Türkiye’nin istihdam piyasasına yön verme vizyonuyla hareket ediyoruz.

Her yıl 370 milyon ziyarete ev sahipliği yapıyor, 236 bin iş ilanı yayınlıyor ve 130 milyondan fazla iş başvurusunun gerçekleşmesine aracılık ediyoruz. Ne mutlu bize ki; Kariyer.net’te iş ilanı yayınlayan 106 binden fazla işverenin %85’inden fazlası; “Aradığım yeteneği Kariyer.net’ten buldum” diyor.

Aldığımız bu iki değerli ödül, sunduğumuz hizmetlerin kullanıcılarımız tarafından benimsendiğini bizlere bir kez daha gösterdi. Kariyer.net ailesi olarak bugün olduğu gibi ilerleyen süreçte de dijital teknolojileri kullanarak, Türkiye’nin istihdam piyasasına yön verme vizyonuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.