warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Satış Destek Sorumlusu (Engelli)

Buga Otis Asansör San.ve Tic. A.Ş.

Satış Destek Sorumlusu (Engelli)

Buga Otis Asansör San.ve Tic. A.Ş.

İstanbul(Avr.)(Sarıyer)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Departman

Operasyon

Operasyon

Başvuru Sayısı

73 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 2 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

73 başvuru

Departman

Operasyon

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

160 yılı aşkın mirasıyla Otis; dünyanın en güvenilir, verimli ve teknolojik olarak gelişmiş asansörlerini, yürüyen merdivenlerini ve taşıma sistemlerini sağlamaya devam ediyor. Global ailemize katılmak üzere, kuruluşumuzun Sarıyer / İstanbul’da bulunan Genel Müdürlüğümüzde Yeni Projeler Satış operasyonlarında destek verecek “Satış Destek Sorumlusu” ekip arkadaşı arıyoruz.

Görev ve Sorumluluklar:

 • Bölge teminat mektubu taleplerini karşılamak, hazırlayıp müşteri teslimini gerçekleştirmek.
 • Teminat mektupları sürelerinin kontrolünü sağlamak, geçerliliği biten mektupların iadesini takip etmek.
 • Sorumlu olduğu bölgeye ait karakteristiklerin hazırlanmasına destek olmak.
 • Premier, Genesis ve Comfort asansör maliyeti ve teklifi hazırlamak.
 • Tadilat fişleri düzenlenmesine destek olmak.
 • Aylık sipariş hedeflerini toplamak, raporlamak ve gerçekleşmesini takip etmek.
 • İhale sürecinde teklif verilecek firmaların talep etmiş olduğu ihale evraklarını tamamlamak.
 • Sözleşmelerin damga vergisi ve imza süreçlerini takip etmek, müşterilere iletmek.
 • Bölge tekliflerinin hazırlanmasına destek olmak, teklif  verilen firmaların MK Daniel sorgulamalarını gerçekleştirmek.
 • Activity log, teklif takip dosyalarının güncelliğini sağlamak adına kontroller yapmak.

 

Kişisel Yetkinlikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun.
 • Asansör sektöründe az 2 yıl deneyimli.
 • Türkiye İş Kurumu'nda kaydı ve en az 40% engel derecesini gösterir sağlık raporu olan.
 • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen.
 • Tercihen İngilizce bilen.
 • Dinamik, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

 

Teklif Detayları:

 • Temel maaş, yol ücreti, yemek kartı, özel sağlık sigortası.
 • Yenilikçi fikirleri teşvik eden ve başarımızın anahtarı olan yeteneğimizi takdir eden bir kültür ortamı.

 

Hakkımızda:

160 yılı aşkın süredir Otis, dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven imalat, montaj ve servis işini yürütmektedir. Dünya çapında 200'den fazla ülke ve bölgede müşterilerimize hizmet veriyoruz ve 2 milyondan fazla asansör ve yürüyen merdiven bakımını yapıyoruz. Gen2® asansör sistemimiz, enerji tasarrufu sağlayan ReGen™ sürücü teknolojimiz ve Link yürüyen merdiven çözümlerimiz, inovasyon ve performans için endüstri standartlarını belirlemiştir. Otis, mühendisler, dijital teknoloji uzmanları, satış ve fonksiyon uzmanları ile fabrika ve saha teknisyenleri dahil olmak üzere 69.000'den fazla çalışana sahiptir. Hızlı hareket eden, yüksek performanslı bir şirketin zorluklarını aşmaya devam eden küresel bir ekip olmaktan gurur duyuyoruz. Otis çalışanları birlikte müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için farklı zaman dilimleri, coğrafyalar ve kültürler arasında işbirliği yaparak yeni fikirler ve fırsatlar yaratıyor. O halde kariyerinizi nereye götürebileceğinizi hayal edin!

Bizim için çalışan, kariyer ilerlemesini güçlü bir şekilde destekleyen ve yenilikçi fikirleri teşvik eden bir kültürü kolaylaştıran ve yeteneğimizin başarımızın anahtarı olduğunu takdir eden herkesin sürekli gelişimine büyük bir bağlılığı olan bir şirketiz. Çeşitlilik ve kapsayıcılık taahhüdümüz, bireysel çalışanların fikirlerinin, bakış açılarının ve deneyimlerinin bir öğrenme kültürünü desteklemesine ve birinci sınıf yetenekleri çekmesine yardımcı olur. Topluluğun tüm kesimlerinden başvuruları memnuniyetle karşılıyoruz. Adaylar eşit olarak değerlendirilecek ve objektif kriterlere göre seçilecektir.

 

Lütfen özgeçmişinizi yüklemeden önce Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında özel nitelikli kişisel verilerinizi (örneğin; ırk bilginiz, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, din bilginiz, dernek, vakıf ya da sendika üyeliğiniz, sağlık veriniz vb.) paylaşmadığınızdan emin olunuz. Özgeçmişiniz içerisinde paylaştığınız veriler, iş başvurunuz kapsamında aranan özelliklere uygunluğunuzun değerlendirilmesi amacıyla işlenecektir. Özgeçmişlerinizin özel nitelikli kişisel verileri ihtiva etmesi halinde bu konuda açık rıza beyanınız alınacaktır. Olumlu veya olumsuz açık rıza beyanı ibraz etmeyen adayların özgeçmişleri değerlendirmeye alınmayacaktır.

Aday Kriterleri

Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf

Satış Destek Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Destek Sorumlusu Satış Destek Sorumlusu Maaşları Satış Destek Sorumlusu Nasıl Olunur? Satış Destek Sorumlusu Nedir? Satış Destek Sorumlusu İş İlanları
Hakkımızda

160 yılı aşkın süredir OTIS, dünyanın en büyük asansör ve yürüyen merdiven imalat, montaj ve servis işini yürütmektedir. Dünya çapında 200'den fazla ü

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

BUGA OTIS İŞ BAŞVURULARINDA ALINAN BİLGİ VE KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMEa) Ver

Detaylı Bilgi

Satış Destek Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Satış Destek Sorumlusu Satış Destek Sorumlusu Maaşları Satış Destek Sorumlusu Nasıl Olunur? Satış Destek Sorumlusu Nedir? Satış Destek Sorumlusu İş İlanları