Nasıl hesaplanır?
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Son iş deneyimin, geçmiş deneyimlerin ve toplam deneyimin uygunluk puanını etkileyen kriterler arasındadır.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Mesleki Yeterlilikler
Şirketlerin ilanda belirlediği kriterlerle özgeçmişindeki bilgilerin ne kadar uyumlu olduğu içerik karşılaştırılmasıyla bulunur.
Bu iş sana uygun olmayabilir

Seçili özgeçmişindeki bilgilerle bu ilanın kriterlerleri sadece %30 uyumlu.

Uygunluğunu nasıl hesapladık?
Diğer Bilgiler

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

“Yanınızdaki Güç olarak finans sektöründe yer alan Bankamızın Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde “Memur” unvanıyla “Müşteri Temsilcisi” olarak görev yapacak adaylar aranmaktadır.

 

Adaylarımızda Aradığımız Nitelikler:

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Ekonomi, İşletme, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, Bankacılık, Finans, Sigortacılık, Muhasebe, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Sermaye Piyasası, Siyaset Bilimi, Aktüerya, Yönetim ve Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, Matematik bölümlerinden mezun,
  • Erkek adaylar için 01.01.1990 (30 yaşını doldurmamış), bayan adaylar için 01.01.1992 (28 yaşını doldurmamış) veya daha sonraki bir tarihte doğmuş olan,
  • İstanbul’da ikamet eden,
  • Erkek adaylar için askerlik görevi tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli olan,
  • Müşteri odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, detaylara hakim, kendini geliştirmede istekli,
  • Akıcı ve düzgün diksiyona sahip,
  • Daha önce Bankamızca düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olan,

 İŞ TANIMI

ÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZ HAKKINDA

 

Çağrı Merkezimiz genç ve dinamik kadrosu ile İstanbul'da (Halkalı) faaliyet göstermektedir. Çağrı Merkezimizin çalışanları, Bankamızın kadrolu çalışanlarıdır ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciği görev süresini tamamlamaları sonrasında Bankamızın İstanbul ilinde bulunan Şube ve Birimlerinde de “Memur” olarak görevlendirilmektedir.

 

Çağrı Merkezinde görev alan çalışanlarımız vardiyalı düzende çalışmakta, ağırlıklı olarak müşterilerden gelen aramaları karşılayarak, bankacılık işlemlerini gerçekleştirmekte ve Bankamızın ürün ve hizmetlerinin satışını yapmaktadır. 

 

Göreve başlamadan önce gerekli eğitimler Bankamız tarafından verilmektedir. Vardiyalı düzende çalışan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcilerimize, personel taşıma servisi ve yemek hizmeti sunulmaktadır. Çağrı Merkezi çalışanlarımız sosyal güvenlik açısından Bankamız Sandığına bağlıdır. Aynı zamanda çalışanlarımızın bakmakla yükümlü oldukları yakınları da, Bankamız Sandığının sağladığı sağlık hizmetlerinden faydalanmaktadır.

 

Siz de Bankacılık kariyerinize doğru yerde başlamayı hedefliyor ve yukarıdaki kriterleri sağlıyorsanız başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Çağrı Merkezimiz İçin İşe Alım Sürecimiz:

Yukarıda belirtilen nitelikleri taşıyan ve başvurusu uygun bulunan adaylarla iletişime geçilerek online genel yetenek testi uygulanacaktır. Online Genel Yetenek testi sonucunda başarılı olan adaylar, sosyal mesafe ve temasın azaltılmasına yönelik kurallar göz önünde bulundurularak  İnsan Kaynakları yetkilileriyle birebir görüşmek üzere mülakata davet edilecektir. Tüm bu aşamalar sonucunda Bankamıza atanması uygun görülenler, Çağrı Merkezi Müdürlüğü’nde “Memur” unvanıyla “Müşteri Temsilcisi” olarak göreve başlatılacaktır.

Aday Kriterleri

Pozisyon Bilgileri

Firma Sektörü:

Bankacılık

Çalışma Şekli:

Hafta içi 09.00 - 18.00

Çalışan Sayısı:

6000+