74

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Çağrı Merkezi Elemanı cancel
Ankara cancel

L

Çağrı Merkezi Elemanı
LVN HUKUK
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
4 gün
AssisTT AŞ.
Müşteri Temsilcisi – Ankara
AssisTT AŞ.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
First Contact Service Iletisim Hizmetleri A.S.
Call Center Customer Representative
First Contact Service Iletisim Hizmetleri A.S.
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanları

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, coğrafi konumu açısından önemlidir. Başkent olmanın sağladığı modern olanaklarla ulusal ve uluslararası pek çok kurum, kuruluş ve işletmenin merkez ofislerine ev sahipliği yapar. Konumu sayesinde şehir, ticaret ve sanayi faaliyetleri açısından da merkez bölge olarak belirlenmesini sağlar. Kentin olanaklarından yararlanmak isteyen çeşitli sektörlerin yanı sıra kendi içinde sahip olduğu gelişmişlik düzeyi de gelişmiş iş olanaklarını beraberinde getirir. Bu durum çağrı merkezi elemanı olarak çalışmak isteyen adayların Ankara çağrı merkezi elemanı iş ilanları yelpazesi ile karşılaşmasını olanaklı kılar.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı İş Olanakları

Genel sorumluluk tabiri itibariyle çağrı merkezi elemanı, belirli bir ürün veya hizmetten yararlanan yahut yararlanması istenen müşteri kitlesine destek sunan kadronun bir parçasını oluşturur. Hedef kitlenin hizmet ve ürünler ile ilgili bilgilendirilmesi, kullanıcı ve müşterilerden gelen soruların yanıtlanması, mevcut sorunların giderilmesi, gelen taleplerin üstlere iletilmesi, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi çözüm odaklı diyaloglardan çağrı merkezi elemanı sorumlu olur. Müşteri hizmetlerinin hedef kitleye açılan yüzü olarak çağrı merkezi elemanı, bünyesinde müşteri hizmetleri departmanı barındıran tüm kurum, kuruluş ve işletmelerde görev alabilir. Özellikle de söz konusu büyükşehir Ankara olduğunda pek çok sektördeki iş kollarında çağrı merkezi elemanı olarak çalışabilmek fırsatı elde edilebilir. Bu kapsamda Ankara çağrı merkezi iş ilanları arasında iletişim, bilişim, insan kaynakları, sigorta, danışmanlık ve turizm şirketleri öne çıkar. İlan veren kuruluşlar arasında tek şubeli özerk firmalar ile ulusal ve uluslararası şirketlerin merkez ofisleri ve şubeleri yer alır. Eğitim, sağlık, güvenlik, teknoloji, sanayi ve ticaret sektörüne mensup işletmeler tarafından verilen ilanlara, satış ve pazarlama dalında hizmet sunan büyük ve küçük şirketler eşlik eder. Bu sayede kurumsal bir şirket, ofis, okul, hastane gibi farklı ortamlarda çalışma imkanına erişmek isteyen tüm adaylar, tercihleri açısından ideal olabilecek seçeneklere sahip olabilir. Çağrı merkezi personeli istihdamı hedefi ile ilan veren kuruluşlar arasında call center şirketleri de yer alır. İlgili adaylar daha fazla ilana ulaşmak ve iş başvurusunda bulunmak için Ankara Telekomünikasyon iş ilanlarına da göz atabilir.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Ankara genelinde birçok iş imkanı sunan çağrı merkezi elemanlığı pozisyonuna iş başvurusu yaparken işe kabul şansını arttıran faktörleri bir arada ele almak gerekir. Öncelikli olarak ikamet ve iş yeri adresi arasında geçen yolculuk süresi ile mesai saati karşılaştırılmasının yapılması önemlidir. İdeal koşullarda çalışma imkanı sunan adreslere sahip işletmelere iş başvurusunda bulunmadan önce adaylardan istenen nitelik ve yeteneklere sahiplik koşulunun irdelenmesi gerekir. Bu anlamda güncel Ankara çağrı merkezi iş ilanları arasında istenen bireysel özellik, eğitim seviyesi ve diploma detayları kadar cinsiyet, yaş aralığı gibi kriterlere dikkat etmek, olası zaman kaybını önlerken bir yandan da gerçekçi başvurularda bulunulmasını sağlar. Öte yandan verilen iş ilanları tam zamanlı, yarı zamanlı ve home office konseptlerinde çalışmayı gerektirebilir. Bu durumda çalışma usulleri arasından size en uygun olanı seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı Mesleği İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Çağrı merkezi elemanı olabilmek adına gerekli eğitim ve belge koşulları, işveren kurum ve kuruluşların hizmet ilkeleri çerçevesinde değişkenlik gösterir. Ankara çağrı merkezi elemanı arayan firmalar tarafından talep edilen diploma dereceleri, azami oranda ortaöğretim ve lise dengi diploma taleplerinden oluşur. Pek çok koşulda aranan bireysel özellik ve yeteneklere sahip olmak, işe kabul noktasında yeterli koşullar olarak öne çıkar. Öte yandan kurumsal anlamda, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet sunan bazı firmalar tarafından iletişim bölümlerini kapsayan ön lisans ve lisans diplomaları talep edilebilir. Çağrı merkezi elemanlığı, etkili konuşma ve diksiyon kurslarından alınan sertifikalar, gerekli niteliklerle desteklendiğinde çoğu zaman işe kabul edilme yönünden etkin rol oynar.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı Ne Kadar maaş Alır?

Çağrı merkezi elemanlarının kazanç oranları işveren firma ücretlendirme ilkeleri, çalışma usulü ve mesai saatleri kapsamında farklılık gösterir. Eğer kişinin görev tanımı satış işlemlerini de içeriyorsa kişi, diğer işlemlerden farklı olarak ilave prim alma şansı yakalayabilir. Ankara çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları kategorileri arasında yer alan tam zamanlı, yarı zamanlı ve home office çalışma usulleri, farklı maaş aralıklarını da beraberinde getirir. Bir diğer maaş kriteri olan tecrübe unsuru ise deneyim sahipliği oranınca maaş değerlerinde azalma veya artışa yol açabilir.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı Mesleğinde Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Çağrı merkezi elemanlığı mesleği, belirli bir iş yerinde veya ofiste, müşteri hizmetlerine bağlı olarak icra edilen meslek dalları arasında yer alır. Aktif biçimde telefon veya internet ortamında konuşma yapmayı gerektiren çağrı merkezi elemanı Ankara ilanlarının bir kısmı ise evden çalışma imkanı sunan home office çağrı merkezi elemanı ilanlarından oluşur. Firmalar arasında değişen mesai saati ve çalışma usulü gibi koşullara yine işveren tarafından belirlenir.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı İş İlanlarında Aranan Nitelikler Nelerdir?

Aktif birer müşteri hizmetleri yetkilisi olan çağrı merkezi elemanlarının, öncelikli olarak sosyal beceriler konusunda yeterli olmaları gerekir. Bu anlamda etkili iletişim ve diksiyon becerisi ile çözüm odaklılık, Ankara iş ilanları çağrı merkezi ilanlarında talep edilen belli başlı nitelikler arasında gelir. Öğrenmeye açık adaylar, başvuru süreçlerinde çok daha avantajlı olabilir. Ayrıca iletişimde kullanılan cihazlar konusunda gerekli teknik ve teknolojik bilgiler de adaylardan talep edilen nitelikler arasında yer alır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Ankara Çağrı Merkezi Elemanı güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Ankara Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın Ankara Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Ankara iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Ankara Çağrı Merkezi Elemanı iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur