Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
144

Ankara Yazılım İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Yazılım cancel
Ankara cancel
Us Yazılım

Frontend Developer

Us Yazılım
Ankara
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
TALENTHAUS TEKN. LTD. ŞTİ.

Sales Development Executive

TALENTHAUS TEKN. LTD. ŞTİ.
İstanbul (Tümü) +12 il daha
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara yazılım sektöründe mühendis alımı var mı?

Ankara yazılım sektöründe mühendislik departmanında birçok branşta mühendislik iş ilanı mevcuttur. İlgili sektörde mühendislik iş ilanlarına başvurman için Yazılım Mühendisliği başta olmak üzere Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olma şartı aranır. Test mühendisi ve otomasyon mühendisi gibi iş ilanlarında adaylardan Endüstri Mühendisliği bölüm mezunu veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu olma şartı aranır. Yazılım sektöründe mühendislik departmanı iş ilanlarında ilgili konularla alakalı programlama diline sahip olma şartı aranır.

Ankara yazılım sektörü iş ilanlarında en çok hangi mesleklerde alımlar bulunur?

Ankara yazılım sektörü iş ilanlarında birçok meslek mensubu için ilanlar bulunur. Başta Mühendislik Fakültesi mezunları için ilgili departmanlarda ilanlar mevcuttur. Bunun yanı sıra satış departmanında Çalışma Ekonomisi, İşletme ve İnsan Kaynakları bölümlerinden mezun satış uzmanı iş ilanları, müşteri ilişkileri departmanı için yabancı dil bilgisine sahip online satış destek uzmanı alımı ise başka bir iş ilanıdır. İlgili sektörle ilgili ön lisans mezunları için yazılım destek elemanı, mekanik teknisyeni/teknikeri alımlarına da başvuru yapabilirsin.

Ankara yazılım sektöründe yeni mezunlar için iş ilanları nelerdir?

Ankara ilinde önde gelen sektörlerden birisi olan yazılım sektörü üniversiteden yeni mezun olan adaylar için farklı iş fırsatları sunar. Bilgi teknolojileri departmanında; üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ya da Fizik, Matematik gibi sayısal ağırlıklı bölümlerinden mezun olan adaylar; eğitim destek uzmanı, yazılım mühendisi ve yardımcı destek personeli olarak çalışmaya başlayabilir.

Ankara yazılım sektörü iş ilanlarında uzman pozisyonunda iş ilanları nelerdir?

Ankara yazılım sektöründe uzman pozisyonunda alımlar için birçok departmana başvurabilirsin. Sektör gereği iş ilanlarında uzman pozisyonunda daha çok Mühendislik Fakülteleri mezunları için iş ilanları bulunur. Test ve otomasyon mühendisi iş ilanlarında yine uzman pozisyonunda iş ilanları bulunur. Bununla birlikte yazılım sektöründe idari işler departmanında çalışmak istersen muhasebe sorumlusu olarak uzman pozisyonunda iş imkânı bulabilirsin. Metraj ve imalat departmanında da mimar ve iç mimar olarak uzman pozisyonunda çalışabilirsin.