Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
50

Bellboy İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Bellboy cancel
İstanbul Turizm ve Otelcilik A.Ş.

Bellboy

İstanbul Turizm ve Otelcilik A.Ş.
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
25 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Six Senses İstanbul

Bellboy

Six Senses İstanbul
İstanbul(Avr.)
Tam zamanlı
2 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Bellboy İş İlanları

Bellboy, otele gelen misafirleri karşılayan, misafirlerin bagaj ve bavullarını taşımak konusunda yardımcı olan, misafir oda değiştirmek istediğinde ilgilenen, otelden çıkış işlemleri sırasında yardımcı olan personeldir. Bellboy, kişisel bakım ve hijyenine özen gösteren kişiler arasından seçilir. Tercihen en az bir yabancı dil bilmesi de aranan özellikler arasındadır. İletişim becerisi güçlü, takım çalışmasına yatkın olmaları beklenir. Çoğu zaman resepsiyon personeli ile iş birliği halinde çalışan bellboy, otellerin imajı için de büyük öneme sahiptir. Bellboyun karşılama ve yönlendirmesi, müşterinin otel hakkındaki ilk izlenimini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Güler yüz ve iyi bir giyimle karşılanan misafirin düşünceleri ile ‘’odanız 4.katta bu da kartınız. Asansör solda.’’ Diyen bir resepsiyonist eşliğinde asansöre uğurlanan bir misafirin düşünceleri arasında oldukça büyük farklar olacaktır. Kariyer.net bellboy iş ilanları listesini inceleyebilir, çalışmak istediğiniz yere göre arama yapabilirsiniz.

Bellboy olmak için nerelere başvurulur?

Bellboy iş ilanları, Antalya bölgesinde yoğun şekilde verilmektedir. Otellerin yoğun olduğu bölgeleri inceleyerek bellboy olarak başvurabileceğiniz ilanları inceleyebilirsiniz. Bellboy iş ilanları, Ankara’da da oldukça yoğundur. Genellikle resepsiyonist ve bellboy iş ilanları birlikte verilir ve değerlendirilir. Aday, hangisi için daha uygunsa o işte görevlendirilir. Bunların dışında, Bodrum, Sultanahmet, Fethiye, Sirkeci gibi yerlerde de bellboy ilanları bulunur.

Kariyer.net ile bellboy arayan oteller nasıl bulunur?

Siz de bellboy olarak çalışmak istiyor ve bellboy arayan firmaların hangileri olduğunu öğrenmek istiyorsanız, Kariyer.net bellboy iş ilanları sayfasına göz atabilirsiniz. Kariyer.net’in sunduğu iş ilanı filtreleme özelliği ile, ilanın verildiği tarih, firma sektörü, ilan kategorileri, pozisyon, pozisyon seviyesi, departman, çalışma şekli, eğitim seviyesi, iş tecrübesi, engelli ilanı, ilan dili ve net maaş aralığı gibi kriterleri kendiniz seçerek ilan arayabilirsiniz.