Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
18

Bursa Güvenlik Görevlisi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Güvenlik Görevlisi cancel
Bursa cancel
Bursa Güvenlik Görevlisi İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Bursa Otomotiv İş İlanları , Denizcilik İş İlanları , İstanbul(Asya) Beykoz İş İlanları , Manisa Soma İş İlanları , İstanbul(Asya) Pendik İş İlanları

Bursa Güvenlik Görevlisi İş İlanları

Bursa ilinde pek çok irili ufaklı fabrika ve sanayi bölgesi mevcuttur. Ayrıca son dönemlerde Bursa’da yeni alışveriş merkezleri de açılmaktadır. Bu yerlerde asayişin sağlanabilmesi açısından güvenlik personellerine ihtiyaç duyulur. Güvenlik personelleri, sorumlu oldukları bölgedeki kişilerin, can ve mal güvenliklerinin sağlanması adına, insanları gözlemler, şüpheli gördükleri davranışları rapor eder veya uyarır, firmalara girişlerde kimlik kontrolü yapar ve alışveriş merkezi gibi yerlere şüpheli bir durumda girişlerde üst araması yapar. İnsanların yoğun olduğu yerlerde güvenlik ihtiyacı olurken, tenha olduğu yerlerde de can ve mal güvenliğinin korunabilmesi adına ihtiyaç duyulmaktadır. Silahlı ve silahsız olarak çalışan güvenlik personelleri mevcuttur. Özellikle banka güvenlik personelleri, pek çok olumsuz duruma karşı özel eğitimler almış olan personellerdir. Bursa fabrika güvenlik iş ilanları, Kariyer.net Bursa iş ilanları sayfasından takip edilip, başvuru yapılabilir.

Bursa güvenlik şirketleri iş ilanları nelerdir?

Güvenlik hizmetlerini profesyonel ekipman ve kadro ile veren güvenlik şirketleri de vardır. Firmalar, kimi zaman bu şirketler üzerinden güvenlik personeli temin ederler. Bursa güvenlik şirketleri iş ilanları, Bursa’nın en çok incelenen güvenlik iş ilanlarından biridir.

Bunların haricinde, Bursa’da banka şubelerinde görevlendirilmek üzere de güvenlik personelleri işe alınmaktadır. Bursa banka güvenlik iş ilanları, bu amaçla verilmektedir.

Bursa yatılı güvenlik iş ilanları nelerdir?

Yatılı ilanlar, kişinin çalıştığı yer veya yakınlarında ikamet etmesi, aynı zamanda da çalışması mantığına dayanır. Bazı firmaların, çalışanına kalacak yer de temin etmesi, pek çok kişi için çok daha avantajlı olmaktadır. Bursa ilinde de bu tip ilanlar mevcuttur.

Siz de ‘’iş arıyorum.’’ Diyor ve Bursa’da ikamet ediyorsanız, Kariyer.net Bursa güvenlik amiri iş ilanları sayfasını görüntüleyebilir, başvuru yapabilirsiniz.