49

Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi cancel
Bursa cancel
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.
Operasyonel Gelişim Yönetmeni
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Yeni
Pronet Güvenlik Hizmetleri
Alarm Haber Alma Müşteri Temsilcisi ( Rusça )
Pronet Güvenlik Hizmetleri
Uzaktan / Remote
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Bursa Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi İş İlanları

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri, kurumsal firmaların önemli departmanları arasında yer alır. Türkiye’nin birçok kentinde farklı firmalara ait  müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi bulunur. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi, firma ve müşteri arasında iletişim kurar. Çağrı merkezinde çalışan müşteri temsilcileri müşterilerden gelen telefonları yanıtlar, belirli konular hakkında müşterilere telefon eder. Başarılı bir departman, müşterilerin firma hakkında olumlu düşünmesini sağlar. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile müşteri arasındaki olumsuz sonuçlanan görüşme firmanın itibarını sarsabilir. Bu tür ilanların sıklıkla yayınlandığı şehirlerden biri de Bursa’dır. Gelişmiş bir  sanayi kenti olan Bursa’da da birçok kurumsal firmaya ait müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi vardır. Bursa çağrı merkezi iş ilanları arasında niteliklerinize uygun ilanlara başvurarak çağrı merkezi elemanı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. 

Bursa’da Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezinde Çalışmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Bursa’da faaliyet gösteren kurumsal firmalar, müşterileriyle iletişim kurmak için müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi departmanını kurar. Bu departmanlarda çalışan elemanlar, bazı yeteneklere ve özelliklere sahip olduklarında daha rahat çalışırlar. Çağrı merkezi müşteri temsilcisi telefonun yanı sıra farklı müşteri hizmetleri ortamında da müşterilere yardımcı olabilmelidir. Empati kurma yeteneği oldukça iyi olmalı ve müşterinin kişiliğine uygun çözümler üretebilmelidir. Müşterinin  ihtiyaçlarına ve hedefine uygun olarak iletişim kurmalıdır. Deneyimli bir çağrı merkezi müşteri temsilcisi, hızlı düşünme yeteneğine sahip olmalıdır. Müşterinin sorularına ve şikayetlerine hızla yanıt vermek için organize bir şekilde davranmalıdır. Bunun yanı sıra çağrı merkezi elemanı, çalışma saatleri içerisinde tekrarlanan müşteri sorunlarını takım liderine bildirmelidir. Çağrı merkezi elemanları; Bursa’da faaliyet gösteren banka, hastane ve diğer farklı alanlarda çalışabilir. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi iş ilanlarına başvuru yaparken ilan kriterlerine dikkat ederek işe giriş sürecinizi olumlu sonuçlandırabilirsiniz. Genellikle ikna yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün ve akıcı konuşan adaylar tercih edilir. Adayın müşteri ve hizmet odaklı olması önemlidir. Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı olmak, çağrı merkezleri için önemli bir kriterdir. Bursa’da bulunan bankaların çağrı merkezinde çalışmak isteyen adaylar, bankacılık ve kredi kartı işlemleri hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Belirli dönemlerde açılan Bursa banka çağrı merkezi iş ilanları arasından kendinize uygun olan ilanlara başvurabilirsiniz. 

Bursa’da Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezinde Çalışmak İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Bursa’da çalışmak isteyen müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi için önlisans ve lisans mezuniyeti gerekmez. En az lise mezuniyeti yeterlidir. Son dönemde üniversitelerin çağrı merkezi hizmetleri önlisans programı, çağrı merkezi elemanlarının diğer adaylar arasından öne çıkmasına yardımcı olur. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezinde çalışmak isteyenler için düzenlenen çevrimiçi kurslar ve örgün kurslardan alınan sertifikalar işe giriş sürecinde fark yaratabilir. Bunun yanı sıra diksiyon, çatışma yönetimi, müşteri hizmetleri temsilcisi ve kriz iletişimi gibi kurslar çağrı merkezi elemanlarının iş hayatını kolaylaştırabilecek kurslardır. Bursa’da çağrı merkezleri, nüfusun en yoğun olduğu Osmangazi ve Nilüfer bölgelerinde toplanmıştır. Bursa Osmangazi çağrı merkezi iş ilanları içerisinde birçok iş imkanı bulunur. İş ilanları arasında kentte bulunan özel sektöre ait hastanelerin de çağrı merkezi ve müşteri temsilcisi ilanları bulunur. Bursa hastane çağrı merkezi iş ilanları arasında birçok özel sağlık kuruluşunun iş ilanlarını bulabilirsiniz. 

Bursa’da Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezinin Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Bursa’da yaşayan ve müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanı olarak çalışmak isteyen kişiler, kurumun kendi kurduğu çağrı merkezi departmanında veya çağrı merkezi firmalarında kapalı ofis ortamında çalışırlar. Bunun yanı sıra ev ortamında çalışan çağrı merkezi elemanları da bulunur. Ev ortamında çalışan çağrı merkezi elemanlarının yaptığı iş kolay gibi görünse de ofis ortamında çalışanlarla aynıdır. Bursa evde çağrı merkezi iş ilanları arasında home office olarak çalışacak kişileri arayan işverenlerin ilanlarını bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanları gün içinde belirlenen mesai saatleri arasında çalışırlar. Bunun yanı sıra vardiya sistemine uygun olarak çalışan vardiya elemanları da vardır. Bursa’da görev alacak müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanlarının işleri kolay gibi görünse de oldukça streslidir. Bursa’da çağrı merkezi elemanı olarak çalışabileceğiniz iş ilanlarını Bursa çağrı merkezi müşteri temsilcisi iş ilanları arasında görüntüleyebilirsiniz. 

Bursa’da Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Çalışanları Kaç Saat Çalışır?

Bursa’daki çağrı merkezleri genellikle 7 gün 24 saat hizmet verirler. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi çalışanları günlük 9 ila 12 saat çalışır. Çağrı merkezi elemanlarının çalışma saatlerinin esnek olduğu düşünülse de belirli saat aralıkları arasında görev yaparlar. Çağrı merkezinin vardiya sistemine göre çağrı merkezi elemanının çalışma saatleri değişebilir. Çağrı merkezi mesai saatleri 09 -18.00, 09.00 - 21.00, 09.00 - 22.00 ve 00.00 - 24.00 saatleri aralığındadır. 

Bursa’da Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Çalışanlarının Maaşları Ne Kadardır?

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanlarının maaşları genellikle asgari maaş düzeyinde seyreder. Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanlarının maaşına yol ve yemek yardımı da eklenir. Bunun yanı sıra Bursa’da çalışan çağrı merkezi elemanı ek mesai yaptığında fazla mesai ücreti de alır. 

Bursa’da Lise Mezunları Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Çalışanı Olabilir mi?

Bursa’daki çağrı merkezlerinde lise mezunu elemanlar çalışabilir. Ancak önlisans ve lisans programlarından mezun adayların işe giriş şansları daha yüksektir. Birkaç yıl önce açılan üniversitelerin çağrı merkezi hizmetleri önlisans programından mezun olan adaylar daha kolay iş bulabilir. Bursa bölgesinde müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi elemanı arayan firmaların yayınladığı ilanları inceleyebilirsiniz. 

Bursa’da Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Çalışanları Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi çalışanları müşteriler ile iletişim kurarlar. Sorun yaşayan müşterilere ilgili çözüm önerileri sunarlar. Firmanın kampanyaları hakkında müşterileri bilgilendirir ve kampanya ürünlerini pazarlarlar. Müşterilerin önerilerini dinleyerek yöneticilere rapor halinde sunarlar. Hastane çağrı merkezi elemanları doktorlar ve randevu hakkında bilgi verir. Bursa’daki banka çağrı merkezi elemanları, müşterileri bankacılık ve kredi kartlarıyla ilgili bilgilendirir. Güncel Bursa çağrı merkezi iş ilanları içerisinde uygun olanları inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Bursa Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur