keyboard_arrow_down
66

Danışma Görevlisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Danışma Görevlisi cancel
RİMAS YATIRIM HAYVANSAL ÜRÜNLER AŞ
Danışma Görevlisi
RİMAS YATIRIM HAYVANSAL ÜRÜNLER AŞ
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Termo Isı Sistemleri
Danışma Görevlisi
Termo Isı Sistemleri
Tekirdağ İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
BERENECE GÜZELLİK VE YAŞAM MERKEZİ
Danışma Görevlisi
BERENECE GÜZELLİK VE YAŞAM MERKEZİ
İstanbul(Asya) İş Yerinde
Tam zamanlı
14 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Danışma Görevlisi İş İlanları

Danışma görevlisi iş ilanları bir kurumda ziyaretçilere veya müşterilere bilgi veren elemanlar için yayınlanır. Danışma görevlisi çalıştığı kurum ile ilgili bilgilere sahip konumda olmalıdır. Kurumsal şirketlerde görev alır. Kuruma gelen misafirleri yönlendirir. Sorulan sorular hakkında bilgi verir ve bu bilgilerin misafirleri tatmin etmesi gerekir. Bu nedenle iletişim yönünün oldukça kuvvetli olması gerekir. Danışma görevlisi arayanlar randevular, etkinlik yönetimi ve kurumlardaki organizasyonların takibini yapar. Gelen ziyaretçilerin kaydının yapılması gibi görevler danışma görevlisinin iş tanımında yer alır. Danışma görevlisi telefonlara cevap verir ve yazışmalar aracılığıyla iletişim sağlar. Bu nedenle bu pozisyon düzgün bir diksiyon ve dil bilgisi gerektirir. Bay ve bayan danışman iş ilanlarını inceleyip başvurabilirsin.

Danışma Görevlisi Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Danışma elemanı iş ilanları, farklı sektörler için yayınlanabilir. Danışma görevlisi;

  • Poliklinikler, 
  • Hastaneler, 
  • Laboratuvarlar, 
  • Alışveriş merkezleri, 
  • Oteller, 
  • Çeşitli turizm tesisleri, 
  • Yazılım firmaları, 
  • Holdingler, 
  • Lojistik firmaları gibi meslek gruplarında çalışabilir.

İş ilanına başvururken senden aranan nitelikleri karşılaman gerekir. İş tanımı ve çalışma şartları sana uygunsa işverenin aradığı nitelikleri karşılıyorsan kolaylıkla başvurabilirsin. Danışma görevlisi iş ilanları hemen hemen her kurumda bulunur. Birçok kurum ve firma danışma görevlisi ihtiyacını karşılamak için personel alımı yapar. Aranan nitelikleri incelemek oldukça önemlidir. Kurum ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerin takibini yapar ve bilgilendirir. Danışma görevlisi iş ilanları Bursa ilanlarını inceleyip başvurabilirsin.

Danışma Görevlisi Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Danışma görevlisi iş ilanı, kurum içi organizasyon ve plan takibi önemlidir. Bu nedenle özverili bir çalışma gerektirir. Ziyaretçilerin karşılanması ve kaydedilmesi gibi görevleri üstlenir. Danışma görevlisi her zaman iş takibini sağlamalı ve bilgi vermelidir. Yüksek motivasyon ve sabır bu meslek için önemlidir. Gün içerisinde ziyaretçilerle iletişim kurabilmek için düzgün bir diksiyona sahip olmak gerekir. Bazı firmalar Türkçe dışında bir yabancı dil niteliği de arar. İstenen özellikleri göz önünde bulundurarak kolayca başvuru yapabilirsin. Düzgün bir diksiyonun dışında aranan bir özellik de faks ve mail yoluyla iletişim kurulacak iletişimdir bu nedenle düzgün bir Türkçe gerekir. Güncel danışma görevlisi iş ilanlarını inceleyerek başvurunu tamamlayabilirsin.

Danışma görevlisi iş ilanlarında aranan nitelikler nelerdir?

Danışma görevlisi arayan firmalar müşteri kaydı ve erişim iletişim için bilgisayar bilgisi nitelikleri arar. Genelde istenen nitelikler iyi seviyede yabancı dil ve bilgisayar bilgisidir. Kriz yönetimi sağlayan kişisel bakımına özen gösteren ve beden dilini yeterli bir düzeyde kullanabilmen gerekir. Danışma görevlisi iş ilanları Ankara şehri için başvurunu yapabilirsin.

Danışma görevlisi görevleri nelerdir?

Danışma görevlisi telefonlara cevap verir ve yazışmalar aracılığıyla iletişim sağlar. Bu nedenle düzgün bir diksiyon ve dil bilgisi gerektirir. Kurum ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerin takibini yapar ve bilgilendirir. Danışma görevlisi iş ilanları bay ve bayanlar için yayınlanır. Sen de kariyer.net üzerinden ilanları inceleyebilirsin.

Danışma görevlisi iş ilanlarında hangi detaylara dikkat edilmeli?

Danışma görevlisinin kurum içerisinde telefon e-mail veya yüz yüze olarak düzgün bir şekilde iletişim kurabilmesi şarttır. İzmir danışma görevlisi iş ilanları için dikkat edilmesi gereken detaylardan biri iş tanımını dikkatlice okumaktır. Sen de ilanlarda aranan özelliklere sahipsen başvuru yapman daha faydalı olur.

Danışma görevlisi hangi kişisel özelliklere sahip olmalıdır?

Danışma görevlisi iş ilanları İstanbul için günlük, haftalık ve aylık plan yapma, bu planların takibini gerçekleştirmen gerekir. Sonuç odaklı çalışabilmek, güler yüzlü ve sabırlı bir yapıya sahip olman gerekir. Yüksek motivasyon ile çalışmak ve her zaman plan takibini yapman gerekir. Bu iş için uygun olduğunu düşünüyorsan danışma görevlisi iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Danışma görevlisi görevleri nelerdir?

Danışma görevlisi; bir kurum ya da ofise gelen kişileri karşılayan, onlardan gelen soruları yanıtlayan ve yönlendiren kişildir. Danışma görevlisi ayrıca kurum içerisindeki zaman yönetiminden, iç ve dış iletişimi koordine etmekten sorumludur. Aynı zamanda danışma görevlileri, evrak takibi ile ilgilenip ofis araç ve gereçlerin stok takibini de yaparlar. Günlük işlerin organizasyonunu sağlayan danışma görevlileri; sağlık, turizm, eğitim, endüstri, ticaret ve sanayi gibi hemen hemen her sektörde çalışmalarını sürdürürler. İş takibi, randevu organizasyonu, raporlama yapılması, kurum etkinliklerinin yönetim ve organizasyonundan da sorumludurlar.

Danışma görevlisi iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

Bir danışma görevlisinin çalıştığı sektör ve firmaya yönelik bilgi düzeyinin gelişmiş olması gerekir. Ayrıca danışma görevlileri, çalışmalarını etkili bir şekilde sürdürebilmeleri için titiz, dikkatli ve planlı olmalıdır. Bir danışma görevlisinin güler yüzlü, hoşgörülü, sabırlı ve detaycı bir yapıya sahip olması; yüz yüze, telefon veya mail yoluyla etkili iletişim kurma becerilerinin de gelişmiş olması beklenmektedir. Aynı zamanda Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olması, bilgisayar, faks ve telefon gibi ofis araç ve gereçlerine de hâkim olması gerekmektedir.

Danışma görevlisi iş ilanları hangi şehirlerde bukunur?

Danışma görevlisi iş ilanları, Türkiye’nin her şehrinde bulunabilir. Küçük veya büyük ölçekli işletmelerde de çalışabilen danışma görevlileri, sağlık, turizm, eğitim, endüstri, ticaret ve sanayi gibi hemen hemen her sektörde yer alabilirler. İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerde firmaların yoğunlukta olması sebebiyle daha fazla iş imkanına ulaşılabilir. Danışma görevlisi pozisyonu için iş başvurusunda bulunmak istiyorsan, Kariyer.net ile iş ilanlarını bulunduğun ya da çalışmak istediğin konuma göre filtreleyebilirsin.

Danışma görevlisi iş ilanlarına nasıl başvuru yapabilirim?

Danışma görevlisi iş ilanlarına Kariyer.net ile ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak iş ilanlarını listeleyebilir, sana en uygun iş ilanına sayfada oluşturabileceğin özgeçmiş ile başvuru yapabilirsin. Ülke, şehir, ilçe, pozisyon, çalışma şekli, eğitim seviyesi gibi kategorileri detaylandırdıktan sonra sana en uygun iş ilanları karşına çıkacaktır. Özgeçmişinde eğitim durumunu, yeteneklerini ve -eğer varsa- iş hayatına dair edindiğin tecrübeleri belirtmelisin. Danışma görevlisi pozisyonu için yayınlanan güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

notifications İş Alarmı kur