173

Denizcilik İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Denizcilik cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Denizcilik Sektörü İş İlanları

İş dünyasında oldukça önemli bir yere sahip olan denizcilik sektörü, dünya ticaretinin yüzde 90’nından fazlasının deniz yolu ile taşınması sayesinde bu konuma sahip olur. Bir ticaret ve hizmet kolu olan denizcilik sektörü, endüstri alanında da yer alır. Yük ve yolcu taşımacılığı, gemi inşa sanayi, liman hizmetleri ve deniz turizmi ile canlanan denizcilik sektörüne bağlı olarak gelişen çeşitli meslek grupları bulunur. Eğer sen de denizcilik sektöründe çalışmak istiyorsan Kariyer.net üzerinden denizcilik sektörü iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsin. Denizcilik sektörü iş ilanları sayfasında yer alan iş ilanları pozisyon, çalışma şekli gibi farklı açılardan değerlendirebilir, sana uygun olan iş ilanına başvurabilirsin. 

Denizcilik Sektöründe İş Olanakları

Deniz ticareti ile gelişme imkanı bulan denizcilik sektöründe çeşitli iş olanakları bulunur. Kariyer.net üzerinden denizcilik firmaları iş ilanlarını inceleyebilir, bu ilanları yayınlayan firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsin. Denizcilik sektörü iş olanakları oldukça geniştir ve çeşitli pozisyonları barındırır. Denizcilik sektöründe bölge satış müdürü ya da depo sevkiyat sorumlusu olarak çalışabilirsin. Bu sektörde dikkat çeken iş olanaklarından biri de yurtdışı kaynak operatörlüğü olarak karşına çıkar. Deniz yolu operasyon uzmanı olarak çalışabilir, mesleğini icra etme fırsatı yakalayabilirsin. Denizcilik sektörü iş ilanlarında vasıflı elemanlar için de iş ilanları bulunur. Bu alanda gemi inşa mühendisi olarak görev alabilirsin. Eğer öğrenciysen denizcilik sektöründe stajyer mühendis olarak da çalışma fırsatına sahip olabilirsin. Dizayn mühendisi ya da kıdemli yazılım uzmanı olarak da görev alabilirsin. Denizcilik sektörüne bağlı şirketlerde yer alan çeşitli departmanlarda üretim teknisyeni, satın alma sorumlusu, yazılım uzmanı ya da araştırma/geliştirme teknikeri olarak çalışabilirsin. Eğer ilgili bölümlerden mezunsan denizcilik sektöründe yönetici asistanı ya da sekreter olarak çalışma fırsatı elde edebilirsin. Denizcilik şirketleri iş ilanlarında dikkat çeken bir diğer meslek grubu ise elektrik bakım personelliği. Proje planlama mühendisi, armador, gazaltı kaynak mühendisi ve gemi operasyon sorumlusu gibi çeşitli meslek gruplarına hitap eden iş ilanlarını görmek için Kariyer.net’i ziyaret edebilirsin. Dilersen güncel denizcilik sektörü iş ilanlarını inceleyebilir, en yeni ilanlara iş başvurusunda bulunma fırsatına sahip olabilirsin. 

Denizcilik Sektörü İş İlanlarında Hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

Denizcilik sektörü iş ilanları İzmir gibi özellikle liman kentlerini kapsama alanına alan ilanlarda yer alan farklı çalışma şekilleri bulunur. Denizcilik sektöründe yer alan çalışma şekilleri hakkında bilgi sahibi olarak bu doğrultuda iş başvurusunda bulunabilirsin. Denizcilik sektörü iş ilanları İstanbul ve birçok farklı şehire hitap eden ilanlardaki proje planlama mühendisi, elektrik mühendisi, montaj mühendisi ve gemi inşa mühendisi gibi meslek gruplarının çalışma şekilleri genellikle tam zamanlı olarak bilinir. Gemi inşa mühendisi, takım lideri ya da insan kaynakları uzmanı olarak proje bazlı olarak da çalışabilirsin. Genel olarak denizcilik sektörü iş ilanları incelendiğinde ilanlarda yer alan çalışma şekillerinin tam zamanlı olduğu görülür. Eğer sen de denizcilik sektörü eleman arayan firmalarda tam zamanlı ya da proje bazlı yani dönemsel olarak görev almak istiyorsan Kariyer.net üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsin.

Denizcilik Sektörü İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Denizcilik sektörü eleman arayanların sunduğu iş ilanlarına başvurmadan önce dikkat etmen gereken bazı detaylar bulunur. Bu detaylar şu şekilde sıralanabilir;

  • Trabzon denizcilik iş ilanları gibi denizcilik sektörünün gelişme imkanı bulduğu illeri kapsayan ilanlara başvuru yapmadan önce, ilanı sunan şirketin hakkında bilgi edinmelisin. Bunun için ilanın sağ tarafında yer alan ‘hakkımızda’ adlı bölümü okuyabilirsin.
  • Denizcilik sektörü iş imkanlarından faydalanmadan önce pozisyon bilgisini göz önünde bulundurmalı, sana uygun olan bir pozisyonu kapsayan ilana iş başvurusunda bulunmalısın. 
  • Denizcilik sektörü iş ilanlarına başvurmadan önce dikkat etmen gereken bir diğer detay ise çalışma şekli olmalı. İlanlarda yer alan çalışma şekilleri farklılık gösterebilir. Bu noktada çalışma şekli konusundaki tercihini tam olarak belirlemelisin. 
  • İlanlarda bulunan, aranan nitelikler ve iş tanımı kısmını da dikkatli bir şekilde incelemelisin. Bunun yanı sıra tecrübe, eğitim seviyesi, askerlik durumu, yabancı dil gibi kriterleri de detaylı olarak inceleyebilirsin.

Denizcilik sektörü iş ilanlarında hangi meslekler öne çıkar?

Denizcilik sektörü iş ilanlarında vasıflı ya da vasıfsız eleman olarak çalışabileceğin birçok farklı iş ilanı bulunur. Denizcilik sektöründe dizayn mühendisi, elektrik mühendisi, iç mimar ya da stajyer mühendis olarak görev alabilirsin. Denizcilik sektörü iş ilanlarında montaj operatörü, konteyner planlama ve kontrol uzmanı, satın alma sorumlusu olarak çalışma fırsatına sahip olabilirsin. 

Denizcilik sektörü iş ilanlarında serbest zamanlı çalışma şekline sahip iş bulmak mümkün mü?

Denizcilik sektörü iş ilanlarında yer alan çalışma şekli genellikle tam zamanlı olsa da, serbest zamanlı olarak da çalışabileceğin iş imkanları bulabilirsin. Serbest zamanlı iş ilanları, proje bazlı iş ilanı olarak sunulur. Serbest zamanlı iş ilanlarına ulaşabilmek için denizcilik sektörü iş ilanları yeni yayınlananlara da göz atabilir, denizcilik sektöründe çalışma imkanı yakalayabilirsin.

Denizcilik sektöründe çalışmak için ne yapmak gerekir?

Denizcilik sektöründe çalışmak için Kariyer.net üzerinden denizcilik sektörü iş ilanları sayfasını ziyaret edebilirsin. Denizcilik sektörü içerisinde yer alan ilanları inceleyebilir, pozisyon, çalışma şekli, aranan kriterler ve iş tanımı bakımından sana uygun olan birçok ilana başvurabilirsin.

Denizcilik sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Denizcilik sektörü iş ilanlarına ulaşabilmek için Kariyer.net’te yer alan ‘iş ara’ butonuna tıklayarak iş ilanları sayfasına gelebilirsin. İş ilanları sayfasının sol kısmında yer alan ‘filtre’ bölümünden yaşadığın şehri, şirketin sektörü bölümünden de denizcilik sektörünü seçerek bu alanda yayınlanan iş ilanlarına ulaşabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Denizcilik iş ilanlarına nasıl başvurabilirim?

Denizcilik sektöründe iş arıyorsan, Kariyer.net üzerinden oluşturduğun profil ile iş ilanlarına erişebilirsin. Siteye üye olduktan sonra bu platformda ücretsiz oluşturduğun CV ile istediğin işe hızlıca başvurabilirsin. Siteye üye olduktan sonra yönergeleri takip ederek profesyonel bir özgeçmiş oluşturabilirsin. Oluşturduğun özgeçmiş ile tek hamlede kriterlerine uygun olan iş ilanlarına başvurabilirsin. Sitenin sol üstünde bulunan İş Ara kısmına tıklayarak, iş ilanlarına erişebilirsin. Karşına çıkan sayfanın sol kısmındaki filtre sayesinde aradığın özellikleri işaretleyip, sana en uygun ilanlara göz atabilirsin.

Denizcilik iş ilanları en çok hangi şehirdedir?

Denizcilik iş ilanlarının en çok bulunduğu başlıca şehirler; İstanbul(Asya), İstanbul(Avrupa), Yalova, Kocaeli olarak sayılabilir. Bunun yanı sıra; İzmir, Bursa, Tekirdağ, Hatay, Mersin ve Muğla'da da denizcilik sektörüne dahil birçok iş ilanı bulabilirsin.

Evime yakın denizcilik iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

İş Ara butonuna tıkladıktan sonra sitenin solunda bulunan panelden aradığın iş ilanlarını kriterlerine göre seçip, göz atabilirsin. Evine yakın bir iş arıyorsan; panelde yer alan Ülke - Şehir - İlçe bölümünden bulunduğun şehri ve ilçeyi seçebilirsin. Bu şekilde, denizcilik sektörü içinde sana en yakın konumda bulunan iş ilanlarına ulaşabilirsin.

Popüler denizcilik iş ilanları nelerdir?

Denizcilik sektöründeki en popüler iş ilanları; satış danışmanı, satış temsilcisi, makine mühendisi, satış mühendisi, üretim mühendisi, proje mühendisi, satış uzmanı, muhasebe elemanı, bölge satış sorumlusu, dizayn mühendisi olarak yer alıyor. Linki tıklayarak denizcilik sektöründeki ilanlara erişebilirsin.

notifications İş Alarmı kur