Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
49

Serbest / Freelancer İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Serbest / Freelancer cancel
REMAX Premium

Gayrimenkul Danışmanı - Remax Premium - Çankaya

REMAX Premium
Ankara
Tam zamanlı
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız
Serbest / Freelancer İş İlanları kariyer.net'de! Diğer iş ilanı seçeneklerini ve fırsatlarını incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz.
Kocaeli İzmit İş İlanları , Manisa Salihli İş İlanları , Bursa Mustafakemalpaşa İş İlanları , Bursa Gemlik İş İlanları , Ankara Polatlı İş İlanları

Home Office İş İlanları - Evden İş İlanları – Freelance İş İlanları

Kariyer.net ile home office çalışma / evden çalışma fırsatlarını kaçırma!
 
Evden çalışma imkanı günümüzde artık pek çok iş alanında tercih ediliyor. Home office çalışma imkanının gittikçe dijitalleşen iş ortamlarında her geçen gün yayıldığını görüyoruz. Ev ortamında çalışmanın rahatlığı birçok uluslararası şirket tarafından da kullanılan bir yöntem. Bu konuda yapılan araştırmalar internet üzerinden takip edilebilen işlerin artık ofis ortamından sıkılan çalışanlar için önemli bir motivasyon kaynağı olduğunu ifade ediyor. Ayrıca günümüzde koronavirüs salgını gibi bir çok sebeple home office çalışma imkanı veren şirketler ve freelance işler daha çok tercih ediliyor.
 
Evden çalışma imkanı olan işler hangileri?
 
Home office çalışma konusunda deneyimli ya da deneyimsiz olarak çalışılabilecek pek çok iş alanı bulunuyor. Evden çalışma özellikle yaratıcı ve teknoloji alanındaki işlerde tercih ediliyor. Ofise bağlı kalmayıp işlerini evde veya ofis dışında çalışarak daha rahat ortamlarda yapmayı tercih eden bu iş alanlarının başında bilişim, tasarım, çeviri ve CRM yer alıyor. Bu iş alanları dışında özellikle tekstil sektöründe ev hanımlarına uygun işler de bulunuyor. Bu sektörde evden nakış yapma, paket yapma, dikiş dikme, yemek yapma gibi el emeği geçen iş seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca üniversite öğrencileri ve yeni mezun gençlerin tercih ettiği oyun ablası / oyun abisi işleri de özellikle büyük şehirlerde çalışan annelerin çocukları için fazlasıyla aradığı bir seçenek.
 
Bilişim alanındaki home office ve freelance (serbest zamanlı) işler çok ilgi görüyor!
 
Evden çalışmanın özellikle yaratıcı işlerde tercih edildiği biliniyor. Ofise bağlı kalmayıp işlerini evde daha rahat ortamlarda yapmayı tercih eden bu mesleklerin başında web tasarımı ve yazılım geliyor. Bu alanda çalışan pek çok kişi evden çalışma yöntemi ile freelance çalışmayı tercih ediyor. Yaratıcı yazarlık, internet sitesi içerik girişi, uygulama yazılımı, front-end yazılımı gibi alanlarda evden çalışılabiliyor.
 
Bu alanların dışında freelance / home office kategorisi altında pek çok evden çalışma fırsatını yakalamak mümkün. Kariyer.net’te en fazla bulunan home office iş ilanları ise şöyle;