10

Gaziantep İnsan Kaynakları İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search

Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İnsan Kaynakları cancel
Gaziantep cancel
KADOOĞLU YAĞ SANAYİVE TİC.A.Ş
Personel Özlük İşleri Uzmanı
KADOOĞLU YAĞ SANAYİVE TİC.A.Ş
Gaziantep İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
ŞEKEROĞLU GROUP GIDA İTHALAT İHRACAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ
Personel Özlük İşleri Uzmanı
ŞEKEROĞLU GROUP GIDA İTHALAT İHRACAAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ
Gaziantep +1 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

Gaziantep İnsan Kaynakları İş İlanları

Türkiye’nin en önemli kentleri arasında yer alan Gaziantep, aynı zamanda ülkemizin büyükşehir unvanına sahip olan şehirlerinden de biridir. Türkiye’nin dokuzuncu büyük kenti olan Gaziantep, ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biri olmasıyla da dikkat çeker. Kent, başta sanayi olmak üzere çeşitli gelişmiş olanakları ile öne çıkar. Sanayi ile birlikte Gaziantep’in ekonomik faaliyetleri üzerinde en etkili olan alan ticarettir. Bu konuda kentteki limanın, şehrin Ortadoğu’yu ve Anadolu’yu birleştiren bir lokasyonda olması etkili olmaktadır. Gaziantep’in bu imkanları sınırları içerisinde çeşitli sektörlerin hayat bulmasına da zemin hazırlamıştır. Bu nedenle iş sahası ve olanakları da farklılık gösterir. Gaziantep insan kaynakları iş ilanları da bunlardan biri olarak karşına çıkar. 

Gaziantep’te İnsan Kaynakları Elemanı Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

İnsan kaynakları iş ilanları Gaziantep kentindeki firmalar, bünyelerinde çalışacak olan adaylardan birtakım özelliklere sahip olmalarını bekler. Buna göre Gaziantep’te insan kaynakları elemanı olarak istihdam edilmek isteyenler bazı özelliklere sahip olmalıdır. Tüm bunların yanı sıra insan kaynakları elemanı ilk olarak hem yazılı hem de sözlü bir şekilde iyi iletişim becerilerine, düzgün bir diksiyona sahip olmalıdır. Gerekli durumlarda diğer pozisyonlar ile koordineli çalışan insan kaynakları elemanı ekip çalışmasına da yatkın olmalıdır. Problemler karşısında pratik çözüm üretebilen nitelikler sergilemesi gereken bu kişilerin, planlama ve organizasyon becerisi de gelişmiş olmalıdır. Ayrıca sürekli gelişime ve mesleki yeniliklere de açık olunması istenir. Bu özellikleri taşıdığını düşünüyorsan güncel Gaziantep insan kaynakları iş ilanları arasından senin için uygun olan iş ilanını seçerek başvuru yapabilirsin.

Gaziantep’te İnsan Kaynakları Ne İş Yapar?

Gaziantep insan kaynakları iş ilanları bugün belirli görev tanımlarını açıklayarak çalışan aradığını belirtir. Bu alanda istihdam edilerek çalışmak isteyen adayların ilan detaylarında yer alan şu görev ve sorumlulukları yerine getirmesi gerekir: 

  • Firmada çalışan personellerin özlük dosyalarını oluşturmak,
  • Aylık maaş hesaplarını yaparak bordroları gerekli şekilde düzenlemek,
  • Personellerin izinlerini ve raporları sistemek kaydetmek, takibini yapmak,
  • Personellerin günlük ve aylık puantajlarını hazırlamak,
  • Savunma, ihtar ve tutanak gibi evrakları düzenlemek,
  • Personellerin ihbar ve kıdem yükümlülüklerinin takibini yapmak,
  • İlgili departmanlar ile iletişim halinde çalışarak firmanın eleman ihtiyacını belirlemek ve bu ihtiyaçlara yönelik iş ilanı yayınlamak,
  • İş alım sürecinde ön görüşmeleri yapmak,
  • İş güvenliği konusunda yasal prosedürlerin takibini ve kontrolünü yapmak.

Gaziantep’te insan kaynakları çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

Gaziantep sınırları içerisinde istihdam edilen insan kaynakları elemanı, ağırlıklı olarak görev aldığı firma içerisinde mesaisini tamamlar. Bir ofis ortamı içerisinde ve masabaşı bir çalışma ortamına sahiptir. Gerekli durumlar çalışma sahasını gezer, kontrollerini ve yapması gerektiği iş takiplerinin yürütür. İnsan kaynakları elemanın çok yönlü ve iletişime dayalı bir işi vardır. Bu nedenle de diğer departmanlarla da koordineli çalışır.

Gaziantep insan kaynakları iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Gaziantep genelindeki ya da Türkiye’nin başka bir kentteki insan kaynakları iş ilanlarına kariyer.net’ten ulaşabilirsin. Bu sayede aradığın Gaziantep insan kaynakları iş ilanı seçeneklerini kolaylıkla görüntüleyebilirsin. Kariyer.net’ten rahatlıkla yararlanabilir, iş ilanlarına ulaşabilirsin. 

Gaziantep insan kaynakları elemanı olmak için hangi eğitim ve belgelere sahip olmak gerekir?

Gaziantep’te insan kaynakları elemanı olarak çalışabilmek için farklı üniversite bölümlerinden mezun olunabilir. Bu duruma firmaların talepleri de yön verir. Bu kapsamda insan kaynakları elemanı olarak çalışmak isteyenlerin; İnsan Kaynakları Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve Halkla İlişkiler bölümlerinden ön lisans ya da lisans derecesi ile mezun olmaları istenir. Bu bölümlerden mezun olanlar insan kaynakları elemanı olarak pek çok firmada çalışabilirler. 

Gaziantep insan kaynakları iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Gaziantep kentinde yayınlanan insan kaynakları iş ilanlarına eleman istihdam etmek isteyen firmaların, çizdiği profile uyan, firmanın sunduğu çalışma ortamı ve koşullarına uyum sağlayabilecek olan herkes başvuru yapabilir. Firmaların bu noktadaki beklentilerini ise iş ilanlarının detaylarını görüntüleyerek öğrenebilirsin. Firmaların iş ilanlarını ulaşmak, ilanların detaylarını incelemek ve uygun gördüklerine başvuru yapmak için de Kariyer.net’ten yararlanabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Gaziantep İnsan Kaynakları için aranan nitelikler firmaların yayınladığı iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. Yayınlanan iş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, firmaların adaylarda aradığı nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Buna ek olarak ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen genel şartları öğrenebilirsin.

En güncel Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanlarını Kariyer.net'te nasıl görüntüleyebilirim?

Güncel Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel iş ilanlarına erişebilirsin.

Kariyer.net'te Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanları için başvuru süreci nasıl işliyor?

Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanlarını inceleyip, sana uygun iş ilanlarına ''Başvur'' butonuna tıklayarak kolayca başvurabilirsin. Başvuru yapmadan önce ilan detaylarını incelemeyi ve özgeçmişini güncellemeyi unutmamalısın. Başvurular incelendikten sonra uygun bulunman halinde işverenler seninle iletişime geçer.

Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Gaziantep İnsan Kaynakları iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; firmaların belirlediği iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur