357

İstanbul(Avr.) Garson İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Garson cancel
İstanbul(Avr.) cancel
Neyla maslak
Garson
Neyla maslak
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
DAVUL GIDA VE EGLENCE YATIRIMLARI A.S
Garson-Nappo Pizza
DAVUL GIDA VE EGLENCE YATIRIMLARI A.S
İstanbul (Tümü) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Sektöründe Öncü Firma
Simit Sarayı - Garson (Taksim)
Sektöründe Öncü Firma
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Filo D'olio
Garson - Servis Komisi
Filo D'olio
İstanbul (Tümü) +2 il daha İş Yerinde
Tam zamanlı
3 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 8 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Garson İş İlanları

İstanbul Türkiye’nin en yoğun nüfuslu şehri olması sebebiyle birçok meslek için iş imkanlarını da bünyesinde barındırır. Turizmin canlı olması, sanayi ve ticaret faaliyetlerinin bulunması, iş merkezlerinin yoğunlaştığı bir şehir olması İstanbul’u çoğu meslek açısından cazip bir hale getirir. Garsonluk da bu mesleklerden biridir. Yiyecek içecek hizmetleri veren işletmelerde çalışmak isteyen garsonlar, büyükşehir olan İstanbul’da çeşitli iş imkanları bulabilirler. İstanbul Avrupa yakası garson iş ilanları için kariyer.net’i ziyaret ederek yaşadığın bölgeye yakın olan seçenekleri listeleyebilirsin. Garson iş ilanları İstanbul Avrupa yakasında olan seçenekleri listeledikten sonra inceleyerek tam zamanlı veya part time bir pozisyona yerleşebilirsin.  

İstanbul Avrupa Yakası’nda Garson Sorumlulukları Nelerdir?

İstanbul Avrupa Yakası’nda garson olarak çalışan personel işletmelerde müşterilerle ilgilenir. Gelen müşterilere yerlerini gösterir. Müşterilerden siparişleri alır, mutfağa iletir. Talep edilen ürünün en hızlı şekilde müşteriye servis edilmesini sağlar. Masalarda dolaşarak eksiklikleri kontrol eder. Servisi açar, masaları düzenler. Kirli bulaşıkların mutfağa iletilmesini sağlar. Çalıştığı işletmenin temiz ve düzenli olmasından sorumludur. Müşterilere güler yüzlü davranır. Bir sorun oluştuğunda onu çözmeye çalışır. Müşteriler gittikten sonra masaları temizler. İşletmedeki diğer çalışanlarla koordineli şekilde hareket eder. Garson iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası olanaklarında adaylara çeşitli hizmet ve servis konusunda sorumluluklar verilir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda Garson Olmak için Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Garsonluk yaparken hem görevlerin eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesi hem de insanlarla sorunsuz iletişim kurmak gerekir. Bu nedenle garsonluk yapan kişilerin sahip olması gereken bazı özellikler bulunur.

 • Sorumluluk sahibi olmak 
 • Hızlı hareket edebilmek
 • Titiz ve dikkatli çalışarak gerekli hijyen ve düzeni sağlamak 
 • Güler yüzlü ve hoşgörülü olmak
 • Sabırlı ve çözüm odaklı davranmak
 • Çalışma saatlerine dikkat etmek
 • Uzun süre ayakta çalışabilecek durumda olmak
 • Gerektiğinde hesaplamaları yapabilmek
 • Nazik olmak ve görgü kuralları çerçevesinde müşteri ile diyalog kurmak 
 • Çalıştığı işletmede servis edilen yiyecek ve içecekler hakkında bilgi sahibi olmak 
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak
 • Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine dikkat etmek
 • Turistik yerlerde, yabancı müşterilerin sık geldiği mekanlarda yabancı dil bilgisine sahip olmak

Bu özelliklere sahip adaylar tam veya yarı zamanlı garson iş ilanları için başvuru yapabilirler. İlgili niteliklere sahipsen garson ilanları İstanbul Avrupa yakasındaki ilanlara başvurmak için bazı gereklilikleri yerine getirmen gerekir. İstanbul Avrupa garson iş ilanları için öncelikle kariyer.net’ten profil açıp özgeçmiş oluşturulması önemlidir. İşverenler özgeçmiş başvuruları kabul etmez. Bu aşamadan sonra ilanları inceleyip başvuru yapabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası’nda garsonluk mesleğinin çalışma koşulları nasıldır?

İstanbul Avrupa Yakası’nda garsonların çalışma koşullarıişletmeye göre değişebilir. Ancak genelde garsonlar ayakta ve hareket halinde çalışırlar. İnsanlarla sürekli olarak iletişim halindedirler. Organizasyon ve iletişim becerisini gerektiren bir meslektir. Aynı zamanda uzun süreli çalışma saatleri söz konusu olabilir. Restoranın ya da kafenin müşteri yoğunluğuna göre çalışma saatleri uzayabilir. Ancak çoğunlukla belirli mesai saatleri içerisinde çalışırlar.

İstanbul Avrupa Yakası’nda garson olarak nerelerde çalışma imkanı bulunur?

İstanbul Avrupa Yakası, garsonların en kolay iş bulabilecekleri yerlerdendir. Bu bölgede oldukça fazla yiyecek içecek hizmeti veren işletme bulunur. Müşterilere yiyecek içecek hizmetinde bulunan tüm işletmelerde garsonlar çalışır. Restoranlar, lokantalar, kafeler, pastaneler garsonların çalışabilecekleri yerlerdendir. Ayrıca otellerin restoran bölümlerinde de çalışma imkanı bulabilirler. 

İstanbul Avrupa Yakası’nda garson olmak için hangi eğitim gerekir?

İstanbul Avrupa Yakası’nda garson olmak için genelde ilkokul düzeyinde eğitim gerekir. Ancak bazı işletmeler adaylardan ortaokul veya lise düzeyinde bir eğitime sahip olmasını isteyebilir. Yine işletmeye bağlı olmakla birlikte özellikle turistik bölgelerdeki mekanlar üniversitelerin Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun adayları tercih edebilirler. Bazı restoranlar çalışanlarından yabancı dil bilgisine sahip olmasını isteyebilir. Garsonluk mesleğinde kendini geliştirmek isteyenler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim merkezlerinden bu mesleğe dair sertifika alabilir.

İstanbul Avrupa Yakası part time garson iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki part time garson iş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilirsin. Garson arayan işletmelerin iş ilanlarını yaşadığın ilçe ve yakınında olacak şekilde listeleyebilir, yalnızca ulaşabileceğin ilanları görüntüleyebilirsin. Detaylı arama bölümüne gelerek çalışma şeklini tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak seçebilirsin. Son olarak listelediğin ilanlar arasından seçim yaparak başvurunu gerçekleştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul(Avr.) Garson iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Avr.) Garson iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

İstanbul(Avr.) Garson pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel İstanbul(Avr.) Garson güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel İstanbul(Avr.) Garson iş ilanlarına erişebilirsin.

Bana en yakın İstanbul(Avr.) Garson iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın İstanbul(Avr.) iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

İstanbul(Avr.) Garson iş ilanlarına başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim?

İstanbul(Avr.) Garson iş ilanlarına başvuru yapmadan yapmadan önce, iş ilanı açıklamalarını detaylı bir şekilde inceleyebilir; pozisyonun iş tanımını, adayda aranan özellikleri ve istenilen deneyim süresini göz önüne alarak sana en uygun iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.

notifications İş Alarmı kur