Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
30

İzmir Restaurant - Cafe - Bar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Restaurant - Cafe - Bar cancel
İzmir cancel
THE HUNGER

Salon Şefi / Agora Avm - İzmir

THE HUNGER
İzmir
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Donerci vedat usta

Maliyet Muhasebesi Uzmanı

Donerci vedat usta
İzmir
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir restaurant - cafe - bar sektöründe lise öğrencileri için iş ilanları nelerdir?

Gezi ve turizm olanaklarıyla öne çıkan İzmir; restaurant - cafe - bar alanlarında çeşitli iş imkanları sunar. Lise öğrencilerine yönelik yayınlanan iş ilanları da mevcuttur. Buna bağlı olarak lise öğrencileri, yeme-içme sektöründe yer alan kafe ve restoran gibi işletmelerde çalışma imkanı bulabilirler. Öte yandan self servis satış konseptine sahip kafe ve restoranlarda tezgah personeli veya aşçı pozisyonu için de iş ilanları yayınlanmaktadır. Paket servis, temizlik gibi işler için de personel arayışları mevcuttur.

İzmir restaurant - cafe - bar sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Kariyer.net ile İzmir'de faaliyet gösteren restaurant, kafe ve barlar tarafından yayınlanan iş imkanlarına ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak iş ilanlarını pozisyon, çalışma şekli, şehir ve daha birçok kategoriye bağlı olarak listeleyebilirsin. Sayfada oluşturabileceğin özgeçmiş ile hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsin. Güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

İzmir restaurant - cafe - bar sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

İzmir restoran-cafe-bar iş ilanları, kompleks tesisler ve belirli bir konseptte hizmet sunan büyük işletmeler ile orta ve küçük ölçekli mekanlar tarafından yayınlanır. Buna bağlı olarak garson, komi, barista, barmen ve tezgah personeli, aşçı pozisyonlarında iş ilanları yayınlanır. Büyük işletmelerde ise bunlara ek olarak aşçı yardımcısı, mezeci, bulaşıkçı ve mutfak personeli ilanları ile idari departman için ihtiyaç duyulan müdürlük, süpervizörlük ve şeflik ilanları mevcuttur. Öte yandan birden fazla departmana sahip kompleks işletmeler, muhasebe ve satış departmanları için kasiyer, pazarlama uzmanı, sıcak satış elemanı gibi pozisyonlar için iş ilanı yayınlayabilirler.

İzmir restaurant - cafe - bar sektöründe garson iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İzmir restaurant-cafe-bar sektöründe yer almak isteyen garson adaylarında eğitim ve tecrübe kriterleri aranır. Büyük ölçekte hizmet sunan, kurumsal veya turizm merkezinde yer alan bazı işletmeler, Turizm ve Otelcilik bölümü meslek lisesi veya garsonluk kurs diploması talep edebilirler. Bazı pozisyonlar için üniversitelerin ilgili departmanlarından mezun olma şartı mevcut olabilir. Beraberinde bazı işletmeler için belirli bir yıl süresince deneyim sahibi olmak önemli olabilir. Aynı şekilde turistik mekanlarda çalışacak adayların yabancı dil bilgisi bilgisine sahip olması beklenir. Bireysel özellikleri ilgilendiren kriterler arasında dış görünüş ve kişisel temizliğine özen vermek ve dinamik mesai koşullarına uyum sağlamak öne çıkar. Güçlü iletişim becerisine sahip, misafir memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasında uyumlu olabilen adaylar oldukça avantajlıdır.