36

İzmir Restaurant - Cafe - Bar İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Restaurant - Cafe - Bar cancel
İzmir cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İzmir Restoran, Kafe ve Bar İş İlanları

İzmir, farklı sektörlere ev sahipliği yapan gelişmiş bir şehirdir. Farklı restoran, kafe ve barlara ev sahipliği yapan İzmir’de bu sektörde oldukça fazla iş imkanı vardır. İzmir restaurant cafe bar sektörü iş ilanları bu sektörde kariyer hedefi olan düzgün diksiyonu diksiyonu sahip adayların başvuruları aranır. Pratik ve çözüm odaklı, kriz yönetimini sağlayabilecek vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek kaliteli diyalog kurabilen, yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip adayların başvuruları beklenir. Güncel İzmir restaurant cafe bar sektörü iş ilanları mağazalarda yöneticilik deneyimine sahip, stok takibi yapabilecek planlama ve organizasyon yeteneği olan iyi derecede Microsoft Office programı kullanabilen ekip arkadaşlarını yönlendirebilecek müşteri ilişkilerini iyi bir şekilde yöneten adaylar aranır. Servis görevlisi için iş ilanları restoran deneyimine sahip iyi derecede İngilizce bilen müşteri ilişkilerine ve memnuniyetine önem veren adaylar arasından seçilir. Kariyer.net’ten ilanları inceleyebilirsin.

Restoran, Bar ve Kafe İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

 İzmir cafe iş ilanları başvururken dikkat etmen gereken detaylar;

  • Verilen iş ilanını dikkatli bir şekilde okuman önemli bir noktadır. İş ilanında işverenin senden istediği genel özellikler yer alır. Eğer bu özelliklere uygunsan iş ilanına başvurabilirsin. 
  • Çalışma şartları ve işverenin sana sunduğu olanaklar hakkında bilgi sahibi olman gerekir. Başvuru sürecinde bu detaylara dikkat edip başvurmak geri dönüş aldığında rahat bir şekilde iletişim kurmanı sağlar. 
  • Çalışma ortamı ve koşulları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan iş ilanını dikkatlice okuman gerekir.
  • Maaşlar, aylık çalışma süresi, yol ve yemek gibi bilgiler hakkında genel olsa da da bilgi sahibi olman önemlidir. 

Restoran, Bar ve Kafe İş İlanları İş Olanakları

İzmir restaurant cafe bar sektörü iş ilanları yeni, mağaza sorumlusu işi ilanı genel nitelikte arasında işletme yiyecek içecek yönetimi turizm otelcilik, pazarlama, halkla ilişkiler gibi bölümlerden mezun, takım çalışmasına uyumlu, ekip arkadaşlarını yönlendirebilecek özellikte adaylar arasından tercih yapılabilir. Mağazacılık alanında yöneticilik deneyimine sahip planlama ve organizasyon yeteneği yüksek niteliğe sahip adaylar aranır. Mağaza içi ürün yönetimi ve düzen konusunda tecrübeli, iyi derecede Microsoft Office programlarına hakim esnek çalışma saatlerine kolaylıkla uyum sağlayabilecek kişiler, iş bulabilmek için doğru adımları atabilirler. Restaurant cafe bar sektöründe kasiyer iş ilanlarında en az lise mezunu, yiyecek içecek sektöründe deneyim sahibi olan, ürün paketlemesi satışı ve kontrolünü sağlayabilecek sorumluluğa sahip adayların başvuruları dikkate alınır.

Restoran, bar ve kafe iş ilanları eleman arayan firmaların adaylardan beklediği nitelikler nelerdir?

Bugün, İzmir restaurant cafe bar sektörü eleman arayanlar gıda sektörü ticaret elemanı için en az bir yabancı dil yeterliliği gerekir. Belirtilen alanda çalışmış veya bu alana ilgisi olan adayların başvurulması istenir. Restaurant bar cafe sektörü eleman ilanları işletme yiyecek içecek yönetimi turizm otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen tecrübeli tecrübesiz adayların başvuruları beklenir.

Restoran, bar ve kafe iş ilanlarında ihtiyaç duyulan özellikler nedir?

İzmir iş ilanları oldukça çeşitlidir. Restoran bar ve kafe iş ilanlarında; pratik ve çözüm odaklı hareket edebilen, kriz yönetimini sağlayabilecek, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve kaliteli diyalog kurabilen, dış görünüşüne önem gösteren adayların başvuruları beklenir.

Restoran, bar ve kafe iş ilanlarında beklenen eğitim düzeyi nedir?

Restoran kafe ve bar iş ilanları için aranan eğitim düzeyi lise ve meslek yüksekokulu mezunu olmak olabilir. Üniversite öğrencileri için çalışma imkanları da bulunur. Yetiştirilmek üzere personel alımı da bulunur. Bu nedenle tecrüben olmadan da bu ilanlara başvurabilirsin. Sürekli güncellenen ilanlara hemen başvurup hayalindeki mesleğe bir adım daha yaklaşabilirsin.

Restoran, bar ve kafe iş ilanları çalışma ortamı ve koşulları nasıldır?

İzmir cafe restaurant iş ilanları aynı zamanda bu ortamlarla ilgili bilgi de sunabilir. Vardiya sisteminin yanı sıra küçük çaplı kafelerden büyük restoran zincirlerine kadar farklı çalışma ortamı ve koşulları ortaya çıkabilir. Bu nedenle öncelikle kariyer.net’ten yapacağın başvuru sırasında ilan detaylarına göz gezdirmek önemlidir. İzmir restaurant cafe bar sektörü iş ilanları bugün başvuru yaparak çalışma koşullarını inceleyebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir restaurant - cafe - bar sektöründe lise öğrencileri için iş ilanları nelerdir?

Gezi ve turizm olanaklarıyla öne çıkan İzmir; restaurant - cafe - bar alanlarında çeşitli iş imkanları sunar. Lise öğrencilerine yönelik yayınlanan iş ilanları da mevcuttur. Buna bağlı olarak lise öğrencileri, yeme-içme sektöründe yer alan kafe ve restoran gibi işletmelerde çalışma imkanı bulabilirler. Öte yandan self servis satış konseptine sahip kafe ve restoranlarda tezgah personeli veya aşçı pozisyonu için de iş ilanları yayınlanmaktadır. Paket servis, temizlik gibi işler için de personel arayışları mevcuttur.

İzmir restaurant - cafe - bar sektörü iş ilanlarına nasıl ulaşabilirim?

Kariyer.net ile İzmir'de faaliyet gösteren restaurant, kafe ve barlar tarafından yayınlanan iş imkanlarına ulaşabilirsin. Kariyer.net filtreleme özelliğini kullanarak iş ilanlarını pozisyon, çalışma şekli, şehir ve daha birçok kategoriye bağlı olarak listeleyebilirsin. Sayfada oluşturabileceğin özgeçmiş ile hızlı ve kolay bir şekilde başvuru yapabilirsin. Güncel iş ilanlarından anında haberdar olmak istiyorsan alarm oluşturma özelliğini kullanabilirsin.

İzmir restaurant - cafe - bar sektöründe hangi departmanlarda iş ilanları bulunur?

İzmir restoran-cafe-bar iş ilanları, kompleks tesisler ve belirli bir konseptte hizmet sunan büyük işletmeler ile orta ve küçük ölçekli mekanlar tarafından yayınlanır. Buna bağlı olarak garson, komi, barista, barmen ve tezgah personeli, aşçı pozisyonlarında iş ilanları yayınlanır. Büyük işletmelerde ise bunlara ek olarak aşçı yardımcısı, mezeci, bulaşıkçı ve mutfak personeli ilanları ile idari departman için ihtiyaç duyulan müdürlük, süpervizörlük ve şeflik ilanları mevcuttur. Öte yandan birden fazla departmana sahip kompleks işletmeler, muhasebe ve satış departmanları için kasiyer, pazarlama uzmanı, sıcak satış elemanı gibi pozisyonlar için iş ilanı yayınlayabilirler.

İzmir restaurant - cafe - bar sektöründe garson iş ilanlarında adaylarda aranan kriterler nelerdir?

İzmir restaurant-cafe-bar sektöründe yer almak isteyen garson adaylarında eğitim ve tecrübe kriterleri aranır. Büyük ölçekte hizmet sunan, kurumsal veya turizm merkezinde yer alan bazı işletmeler, Turizm ve Otelcilik bölümü meslek lisesi veya garsonluk kurs diploması talep edebilirler. Bazı pozisyonlar için üniversitelerin ilgili departmanlarından mezun olma şartı mevcut olabilir. Beraberinde bazı işletmeler için belirli bir yıl süresince deneyim sahibi olmak önemli olabilir. Aynı şekilde turistik mekanlarda çalışacak adayların yabancı dil bilgisi bilgisine sahip olması beklenir. Bireysel özellikleri ilgilendiren kriterler arasında dış görünüş ve kişisel temizliğine özen vermek ve dinamik mesai koşullarına uyum sağlamak öne çıkar. Güçlü iletişim becerisine sahip, misafir memnuniyetine önem veren, ekip çalışmasında uyumlu olabilen adaylar oldukça avantajlıdır.

notifications İş Alarmı kur