516

Kurumsal Satış Uzmanı İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kurumsal Satış Uzmanı cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 11 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kurumsal Satış Uzmanı İş İlanları

Hizmet ettiği kurumun satış bölümünde yer alan ve hedeflenen satış rakamlarına ulaşmak için gayret gösteren kişiler kurumsal satış uzmanı olarak bilinir. Firmaların kar maksimizasyonu hedeflerine ulaştıran bu kişiler yoğun bir iş programında faaliyet gösterir. Disiplinli olmalarının yanı sıra satış ile ilgili raporları düzenli olarak üst mercilerle paylaşan bu kişiler üst amirlerinin denetimi altında çalışır. Her alanda görevlerini ifa eden bu kişiler şirketler için büyük önem arz eder. Sen de bu mesleğe dönük seçimlerini gerçekleştirebilir, en doğru olanları Kariyer.net aracılığıyla tespit edebilirsin.

Kurumsal satış uzmanı mesleğini bu site aracılığıyla incelediğinde birçok şehrin öne çıktığını görebilirsin. Hatta bazılarında hibrit ve remote fırsatlarının da olduğunu görebilir, dışarı çıkmadan işlerini yürütebilirsin. İnternet dünyasının gelişmesiyle bilgisayar tabanlı yürütülen bu işlerde sen de remote olanları tercih edebilirsin. Ayrıca bu mesleğe dönük daha çok şey keşfetmek için kurumsal satış uzmanı sayfasına yönelebilir, değişik özellikte bilgilere erişebilirsin.

Bu sayfada en çok dikkat çeken noktanın sektör ve maaş bilgisi olduğunu görebilir, mesleğe başlangıçta ne kadarlık bir maaş alacağının tahmini yapabilirsin. Sadece bununla sınırlı kalmayarak terfi etmen durumunda aylık gelirinin maksimum ne kadarlık bir seviyeye çıkacağını gözlemleyebilir, şehir veya bölge değiştirerek de daha çok para kazanma fırsatına erişebilirsin.

Türkiye’deki bazı bölgelerde kurumsal satış uzmanı maaşları diğer bölgelere göre daha az veya çok olabilir. Bütün bilgileri inceledikten sonra kurumsal satış uzmanı iş ilanları başlığını kullanarak aramalarına başlangıç adımını atabilir, verileri toplama yolunda mesafe alabilirsin.

Kurumsal Satış Uzmanı İş İlanlarında Öne Çıkan Şehirler

Kurumların satış hizmetlerine aracılık eden satış uzmanı diğer mesleklerle ortak olarak çalışır. Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinin yanı sıra yaptığı işlerin de raporlarını oluşturan bu kişiler üst birimlerce sürekli denetime tabi tutulur. Alt birimlerde çalışan kurumsal satış uzmanları etkin iletişim becerilerini kullanarak müşterileri etkilemeye çalışır.

Meslekteki en önemli beceriyi tanımlayan bu özelliğin sende de varsa bu mesleği seçebilir, konuşma becerilerinle yeni başarılara imza atabilirsin. Bu meslek türüne özel incelemelerin için Kariyer.net’i kullanabilir, buradan aldığın sonuçlar neticesinde hangi yöne gideceğini kestirebilirsin. Kurumsal satış uzmanlarının en çok talep gördüğü şehirleri incelediğinde hemen hemen şehrin ismiyle denk gelebilirsin.

Marmara Bölgesinin demirbaşlarını görebileceğin gibi İç Anadolu ve diğer bölgelerden de öne çıkan illeri hedef listene ekleyebilirsin. Kendi yaşadığın bölgeden meslek hayatına giriş yapabilir, büyük şehirlerde yatan fırsatları lehine çevirebilirsin. Kolay arayüzü sayesinde firmaların talep ettiği şekilde hareket edebilir, kendini geliştirerek onların gözünde iyi bir izlenim bırakabilirsin. Ayrıca bu alanda staj gibi önemli fırsatları da inceleyebilir, iş dünyasının öne çıkan firmalarında yeteneklerini sergileyebilirsin.

Kariyerin için Bursa şehrini düşünebilir, belirli bir tecrübe birikiminden sonra kariyerinde sonraki adımlar için İstanbul’a kolayca geçiş yapabilirsin. Bursa kurumsal satış uzmanı iş ilanları sayfasını ilk etapta inceleyebilir, buradaki iş fırsatlarını kariyerindeki sıçrama tahtası olarak görebilirsin.

Ayrıca İstanbul’a gitmeyerek de bu şehirde yükselebilir, müdürlük gibi önemli pozisyonlarda da görev alabilirsin. Yeni yayımlanan ilanlardan ilk sen haberdar olmak istersen iş alarmını devreye sokarak bu sorunu çözebilirsin. Bunun yanı sıra güncel kurumsal satış uzmanı iş ilanları başlığını da kullanabilirsin.

Kurumsal Satış Uzmanı İş İlanlarında İncelemen Gereken Noktalar

Bu meslek ile ilgili iş ilanlarını incelerken her detayı gözden geçirebilir, bu suretle en doğru kararları alma konusunda ustalık kazanabilirsin. İş arama sürecinde kaynak arayışı içine girersen Kariyer.net’ten yardım alabilirsin. Binlerce kişiye hedeflerindeki iş ilanını sunan bu siteyle sen de iş bulabilir, kariyerinde yeni yolculuklara başlayabilirsin. Bu noktada iyi bir iş başvurusunda bulunmak için aşağıda verilenlerde senin işini görebilir. 

  • İş aramaya başlarken ilk şehir olarak kendi yaşadığın vilayeti düşünebilir, burada elde ettiğin deneyimlerle daha büyük şehirlerde daha çok para ve ün kazanabilirsin. Bu anlamda da mevkini de yükseltebilir, insan kaynaklarını daha kolay ikna edebilirsin. 
  • Farklı çalışma modellerini de kullanan firmalara şans verebilir, evden çalışarak kariyerine yeni yönler verebilirsin. 
  • CV’ni oluştururken güçlü yanlarından daha çok bahsedebilir, kendini daha çok öne çıkararak şansını arttırabilirsin.

İş ilanlarını incelerken sadece yeni olanlarla ilgilenebilir, birçok firmayı ağına düşürmeyi başarabilirsin. Ayrıca araştırma sahanı genişletmek için bazı önemli sonuçlara ulaşabileceğin başlık tiplerini tercih edebilirsin. Kurumsal satış uzmanı arayanlar veya kurumsal satış uzmanı arayan firmalar gibi örneklerden bu süreçte istifade edebilirsin.

Adana Kurumsal Satış Uzmanı İş İlanları

Akdeniz Bölgesinin sembol illerinden olan Adana, aynı zamanda Güneydoğu Anadolu bölgesinin önemli illerine yakınlığıyla bilinir. Tarım şehri olarak bilinen bu şehirde son yıllarda hizmet sektöründe yapılan yatırımlar dikkat çeker. Şehir merkezinde toplanan bu işlere Kariyer.net vasıtasıyla ulaşabilir, şehrin hizmet sektöründe var olan güncel gelişmelerinden haberdar olabilirsin.

Eğer kurumsal satış uzmanı olarak bu şehirde var olmak istersen birçok yerel firmayla ortaklık kurabilir, yeni iş deneyimlerine yelken açabilirsin 

Adana kurumsal satış uzmanı iş ilanları

 bağlantısını kullanarak sana uygun fırsatları kovalayabilir, kariyerine bu şehirde devam edebilirsin. Ayrıca yeni ilanlar için de tarih filtrelemelerini kullanabilir, güncellik anlamında yol alabilirsin. Kurumsal satış uzmanı iş ilanları yeni veya günlük kurumsal satış uzmanı iş ilanları gibi ana başlıklardan yararlanabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Kurumsal Satış Uzmanı pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanlarına erişebilirsin.

Kurumsal Satış Uzmanı iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Kurumsal Satış Uzmanı için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur