236

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi cancel
İmortaş Oto Yedek Parça İmal. Org. Tic. A.Ş.
Kalite Elemanı
İmortaş Oto Yedek Parça İmal. Org. Tic. A.Ş.
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Mesay Otomotiv San.ve Tic. A.Ş.
Depo Elemanı
Mesay Otomotiv San.ve Tic. A.Ş.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
Bugün
5s Otomotiv Servis Yedek Parça İth.İhr.San ve Tic.
Kurumsal İç Denetim Personeli
5s Otomotiv Servis Yedek Parça İth.İhr.San ve Tic.
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün

İlanları konuma göre filtrele!

Tan Oto Ltd. Şti
İdari İşler ve Satın Alma Sorumlusu
Tan Oto Ltd. Şti
Ankara İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
OKSAN KAUÇUK KALIP OTOMOTİV. ÜR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Kauçuk Pres Operatörü
OKSAN KAUÇUK KALIP OTOMOTİV. ÜR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Bursa İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi İş İlanları

Birçok iş fırsatı sunan otomotiv sektörü farklı departmanları ile çeşitli ilanlar yayınlar. Bu departmanlardan biri olan oto yedek parça ve yan sanayi, araçların model ve markasına göre yedek parçalar üretir, bakımını yapar ve satışını sağlar. Müşteri memnuniyetini gözeterek parça üretimi yapmaları için açılan boş iş pozisyonları oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanları üzerinden alınacak yeni çalışanlarla doldurulmak istenir. Bu sektör, müşterilerin talep ettiği yedek parça ve modellerini belirleyerek satışlarını yapar. Sen de bu sektörün sana uygun olduğunu düşünüyorsan güncel oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanları aracılığıyla aradığın iş fırsatını yakalayabilirsin. Farklı firmalarla çalışarak ortaklaşa yedek parça üretimi yapar ya da bu parçaları teslim almakla görevlendirilebilirsin.

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi Elemanları Ne İş Yapar?

Otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu departmanlardan biri olan oto yedek parça ve yan sanayi sektörü ilanları sanayi firmalarının ihtiyaç duyduğu yedek parçaları üreten çalışanlar arar. Otomotiv sektörü geliştikçe yeni açılan firmalar ürün havuzuna bu yedek parçaları eklemek isterler. Gelişen teknolojiyle birlikte karmaşıklaşan otomotiv parçaları hakkında bilgili ve nitelikli elemanlar aranır. Bu elemanlar genel olarak şu görevleri yapar:

  • Üretilecek yedek parçaları araçların marka ve modellerine göre sınıflandırarak ilgili parça bölümlerine koyar.
  • Müşterilerin tarif ettiği özelliklere sahip yedek parçayı anlayarak marka ve modelini saptar.
  • Bu modellerin satışıyla beraber arz talep dengesine göre eksik parçaları belirler.
  • Yapılan üretim ve satışlarla ilgili rapor oluşturarak diğer departmanları bilgilendirir.
  • Müşterilerden gelen iadeleri değerlendirerek bu modelle ilgili kayıt tutar.
  • Bir parçada arıza durumu oluşursa firmaya iade yapılmasını sağlar.
  • Malzemelerin stoklarını kontrol ederek sisteme kayıtlarını işler.

Bu ve bunun gibi birçok görev yapmakla sorumlu olan çalışanlardan biri olmak istiyorsan, oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanları yeni çalışan alımları yaparken bu güncel ilanları takip ederek sana uygun fırsatları inceleyebilirsin. kariyer.net’te bulabileceğin birçok fırsat arasından seni yansıtan ilanlar ve firmalar seni bekler.

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi Elemanı Olmak İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerekir?

Mesleki eğitim merkezlerinde alabileceğin eğitimle girebileceğin bu sektörde eğitim özelliklerinin yanı sıra oto yedek parça ve yan sanayi sektörü eleman arayanlar tarafından bazı özelliklere sahip olman beklenir. Oto yedek parça elemanı olmak isteyenlerin; sorumluluk bilincine sahip, dakik, teknolojik gelişmelere açık, iletişim becerilerinin gelişmiş olması gerekir. Gerek müşterilerle gerekse ekip arkadaşlarıyla iletişimde kalacağı için insan ilişkilerinin iyi olması bu meslekte büyük önem arz eder. Eğer sen de bu niteliklere sahipsen ve ben bu işi yaparım diyorsan bulunduğun şehirde ya da başka bir şehirde bu iş sektörüne girebilirsin. Oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanları Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerde yoğun işe alımlar sağlar. Sen de bu şehirleri tercih ederek bulabileceğin iş fırsatlarını artırabilirsin. Ayrıca kariyer.net üzerinde profiline kaydedeceğin her kişisel bilgi seni aradığın işe bir adım daha yaklaştırabilir.

Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi Elemanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nasıldır?

Oto yedek parça elemanları genellikle kapalı ve makine parçalarından dolayı madeni kokunun hâkim olduğu bir ortamda çalışırlar. Ekip çalışması etkin olan bu meslekte kalabalık ve insanlarla iç içe bir ortamda çalışmaya ayak uydurabilmen gerekir. Teknolojinin gelişimiyle ilerleyen otomotiv sektörüne kısa sürede birçok yeni parça ve komplike malzemeler üretilir. Bu parçaların üretimi, bakımı, onarımı gibi birçok görevi yerine getiren bu elemanlar oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş başvurusu ile sektöre girer. Yedek parçaları iyi tanıyan bunları marka ve modellerle eşleştirebilen elemanların bulunduğu iş yerlerinde çalışabilirsin. Ya da kendine ait bir iş yeri açarak kendi işini yönetebilirsin. Çalıştığın şehir bulunduğun il veya başka bir ilden olabilir. Örneğin; oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanları Bursa şeklinde aratacağın başlıklarla çalışmak istediğin şehri bulabilirsin. kariyer.net’teki gelişmiş filtreleme araçları sayesinde ise aradığın iş ilanlarının bulunduğu bir liste oluşturabilirsin.

Oto yedek parça ve yan sanayi eleman alımı var mı?

Otomotiv sektörünün olmazsa olmazlarından oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanları bugün siteye yüklenen ya da önceden eklenmiş iş fırsatlarıyla sana bir iş alanı sunar. Eğer bu alanda yetkin olduğunu düşünüyorsan kariyer.net üzerinden tüm aktif alım yapan ilanlara göz gezdirebilirsin. İlan açıklamalarında okuduğun kriterlerin sana uyup uymadığına göre ilanı değerlendirebilirsin.

Oto yedek parça ve yan sanayi için hangi iş ilanları mevcut?

Sektördeki yedek parçaların üretimi, yenilenmesi, bakımı ve onarımı gibi birçok iş alanlarını bünyesinde barındıran oto yedek parça ve yan sanayi sektörü alanında yetkin kişilerin başvurularını bekler. Araç sanayileri ve farklı disiplinler için de parça üretimi yapan bu firmalar bünyesindeki çalışanlarla müşterilerinin memnuniyetini gözetir.

Oto yedek parça ve yan sanayi sektörü iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Oto yedek parça ve yan sanayi sektörü eleman ilanı açıklamalarında verilen detaylar bu ilanlara kimlerin başvurabileceği sorusunu yanıtlar. Erkek veya kadın fark etmeksizin alınan başvurularda alınan eğitim, edinilen belge, öğrenilen yabancı dil gibi birçok kriter sunulur. Kişisel özelliklerin de önemini göz önüne alan firmalara başvururken sahip olduğun tüm nitelikleri yazdığından emin olmalısın.

Oto yedek parça ve yan sanayi iş ilanlarına nasıl ulaşılır?

Oto sanayi yedek parça ve yan ürünleri satan, üreten ve bakımını yapan eleman ilanlarına başvuru yapmak için öncelikle ilanları bulmak ve iş ilanlarını incelemek gerekir. Bunun için kariyer.net'ten faydalanabilirsin. Böylelikle oto sanayi iş ilanlarını kolay bir şekilde araştırabilir, aradığın ilanları bulabilir ve başvuru gerçekleştirebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Oto yedek parça ve yan sanayi iş ilanlarında çalışma koşulları nasıldır?

Oto yedek parça ve yan sanayi alanında birçok farklı iş imkanı yer alır. Bu alanda çalışmayı planlayan kişiler çalışma şartlarını merak edebilir. Birçok farklı meslek grubunun bir arada çalıştığı oto yedek parça ve yan sanayideki çalışma koşulları, firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Tam zamanlı olarak çalışan oto yedek parça ve yan sanayi çalışanları, çeşitli yan haklara sahip olabilir. Yemekhane, servis gibi yan haklarla merkeze uzak olan sanayi bölgelerine ulaşım sağlanabilir.

Oto yedek parça ve yan sanayi iş ilanlarında öne çıkan meslekler nelerdir?

Oto yedek parça ve yan sanayi alanında birbirinden farklı birçok meslek grubu yer alır. Cnc torna operatörü, depo personeli ve vardiya lideri yaygın olarak iş ilanı yayınlanan pozisyonlar arasında yer alır. Bununla birlikte yedek parça depo personeli, bakım operatörü, iş analisti, üretim sorumlusu ve proje uzmanı gibi çeşitli meslek grupları da oto yedek parça ve yan sanayi iş ilanlarında öne çıkar.

Oto yedek parça ve yan sanayi sektöründe hizmet personeli alımı var mı?

Oto yedek parça ve yan sanayi sektöründe birçok farklı alanda işe alım yapılır. Bu alanda çalışmak istiyorsan birbirinden farklı iş ilanlarına kariyer.net üzerinden göz atabilirsin. Oto yedek parça ve yan sanayi sektöründe yayınlanan iş ilanları arasında hizmet personeli arayışı da bulunur. Servis yöneticisine ve servis elemanlarına hizmet sektöründe sık sık ihtiyaç duyulur. Sana uygun olan hizmet personeli iş ilanlarını inceleyerek bu ilanlara başvurabilirsin.

Oto yedek parça ve yan sanayi iş ilanları hangi departmana girer?

Oto yedek parça ve yan sanayi alanında birçok farklı departmanda iş ilanları yayınlanır. Sanayi bölgesinde yer alan otomotiv şirketlerinde bu alana yönelik birbirinden farklı birçok iş ilanı bulunur. Otomotiv ve motor firmalarının yayınladığı iş ilanları sanayi sektörüne aittir. Bu alanda eğitime sahipsen ve iş tecrüben bulunuyorsa farklı iş ilanlarına başvuru yapabilirsin. Kariyer.net üzerinden birçok farklı oto yedek parça ve yan sanayi iş ilanına göz atarak bulunduğun yerden iş ilanlarına başvurabilirsin.

notifications İş Alarmı kur