216

Proje Satış Mühendisi İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Proje Satış Mühendisi cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 5 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Proje Satış Mühendisi İş İlanları

Proje Satış Mühendisi İş İlanları

Kendisine verilen projeleri yöneten ve satış işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesinden sorumlu olan kişiler proje satış mühendisi olarak tanımlanır. Satış alanının yanı sıra finans, AR-GE ve pazarlama gibi departmanlarla da iletişim halinde olan bu çalışanlar belirlenen proje satışlarının gerçekleştirilmesiyle yükümlü olur. Müşterilerin tavsiyeleri ve isteklerini de düşünen bu çalışanlar düzenli olarak iş raporları çıkartır. Yaptıkları işlerin raporlarını müdür ve yöneticilerle paylaşmaları da onların görevleri arasında sayılır. 

Sen de bu mesleğin yükümlülüklerini yerine getirebilir, firmalara başvurunu yapabilirsin. Yardımcı olması adına proje satış mühendisi nedir bağlantısını kullanabilirsin. Her noktayı detaylı inceleyebilir, meslekte yükselirken nasıl bir yol çizmen gerektiğini öğrenebilirsin. Kurslar yoluyla açıklarını kapatabilir, güncel proje satış mühendisi iş ilanları başlığındaki verilerden sana uygun olanları seçebilirsin.

Proje Satış Mühendisi Arayanlar

Hedeflenen satış işlerinde görev alan proje satış mühendisleri müşterilere en iyi hizmeti sunmak amacıyla ter döker. Şirketin satış alanında görev yapan diğer alanlardaki çalışanlarla toplantı yapan ve ideal seçenekler üzerine yoğunlaşan bu çalışanlar şirketin büyümesini hedefler. Analiz yeteneklerini kullanarak pazarlama faaliyetlerinde rol alan proje satış mühendisi çalışanlarına ait güncel ilanları hergün Kariyer.net’te yayımlanır. Güncel verilerin yanı sıra mesleki yeterliliğini de ölçen bu site sana değerli bilgiler sunar. 

Sen de onları kullanarak iş için uygun olup olmadığını görebilirsin. Proje satış mühendisinin Türkiye genelinde dağılımına baktığında batı bölgesindeki şehirlerin önde durduğunu görebilir, yönünü oraya çevirebilirsin. Bunun dışında Doğu eyaletlerini de gözden geçirebilir, sana uygun fırsatları vereceğini düşündüklerine güncel CV’ni ulaştırabilirsin. Bunların dışında bu alandaki diğer meslek gruplarına göz atabilir, yeteneklerinle mukayese edebilirsin.

Yabancı dilin varsa uluslararası arenalarda rol alabilir, kariyerini farklı noktalara getirebilirsin. İhracat satış sorumlusu olarak kendini geliştirebilir, analiz yeteneklerini güçlendirebilirsin. İngilizcenin yanına Almanca, Rusça veya Arapça gibi diller eklersen kariyerinde yükselebilir, maaşında da ciddi artışlar elde edebilirsin. İhracat satış sorumlusu maaşları sayfasına giderek en çok hangi noktaya çıkacağını gözlemleyebilir, buna göre kendini geliştirebilirsin.

Proje Satış Mühendisi İş İlanı Başvurularındaki Detaylar

Birçok kişi iş ararken bazı hatalara düşebilir. Sen de bu konuda hata yapanların arasına katılabilir, eline pek fazla sonuç geçiremeyebilirsin. Hedeflediğin proje satış mühendisi mesleğinde başarılı olmak istersen aşağıdakilerden yardım alabilir, engellere takılmadan insan kaynaklarının gözüne girebilirsin. 

  • Eğer eline çok fazla fırsat geçirmek istiyorsan Marmara Bölgesi’nden aramaya başlayabilir, İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, Bursa ve Kocaeli illerini yakın markaja alabilirsin. 
  • Bu sürece yeni katılan bir birey olarak yeni başlayan veya deneyimsiz adıyla iş aramalarını gerçekleştirebilir, olası seçenekler arasında yoğunlaşarak kabul edilme şansını arttırabilirsin. 
  • CV’nde kendini öne çıkartacak bir şey bulamazsan yeteneklerini vurgulayabilir, insan kaynaklarını etkilemek için güçlü iletişim becerilerinden yararlanabilirsin. 

Sana en iyi fırsat verebilecek kurumların bilgisini almak için iş alarmı hizmetini devreye sokabilir, mesaj ve bildirimler vasıtasıyla bu süreçte başarıya ulaşabilirsin. Verileri tek bir yerden toplamak istersen proje satış mühendisi iş ilanları ve proje satış mühendisi arayan firmalar başlıklarını birlikte kullanabilirsin. 

Proje Satış Mühendisi İş İlanlarında Yer Alan Çalışma Koşulları

Gözlemleme ve iletişim konusunda yeteneklerin olduğunu düşünüyorsan proje satış mühendisi mesleğinde başarılı olabilir, yöneticilik pozisyonuna kadar yükselebilirsin. Saha bilgileri de gelişmiş olan bu çalışanlar sürekli olarak rakip firmaların stratejilerini izler ve bazı değerlendirmelerde bulunur. Kişisel özelliklerinin bu mesleği yansıttığını düşünüyorsan bu mesleği kariyerin için seçebilirsin. 

Sahip olduğun yeteneklere göre değişebilen çalışma koşullarında başarıyı yakalamak için Kariyer.net'e gidebilir, firmaları kıyaslayarak doğru sonuçlara ulaşabilirsin. Firmaları araştırırken web sitelerine de göz atabilir, hem yönetim birimlerini hem de çalışma ortamlarını inceleyebilirsin. Ayrıntılı bir incelemeden sonra kararını verebilir, başarılı olabileceğin alanların listesini çıkartabilirsin. Kararlarını da bu liste aracılığıyla verebilir, başarılı sonuçlar elde edebilirsin. Proje satış mühendisi arayanlar başlığını da kullanarak firmalara dair bilgilerini güncelleyebilir, çalışma koşulları hakkında detaylı bilgilere erişebilirsin.

En Güncel Proje Satış Mühendisi İş İlanları

Firmaların satış departmanında yer alan proje satış mühendisleri kar hedeflerine ulaşılmasına aracılık eder. İstihdam politikalarında düzenli aralıklarla yer edinen bu meslek çalışanları Türkiye'nin her ilinden talep edilir. İş yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde talebi artan proje satış mühendisleri iş ilanları için Kariyer.net sitesini kullanabilir, sana kılavuzluk etmesini sağlayabilirsin. Geniş veri altyapısıyla öne çıkan bu siteyi hedeflediğin meslekler uğruna kullanabilirsin. Bu yolla proje satış mühendisi iş ilanları yeni hakkında da değerli bilgilere ulaşabilirsin.

Güncel ilanlara ulaşmak için bazı aramalar yapabilir, aktif proje satış mühendisi arayan firmaları bulabilirsin. Bunu yaparken Kariyer.net'in filtreleme özelliğini devreye alabilir, istediğin şekilde aramalarına yön verebilirsin. Özellikle güncel verilere ulaşmak için tarih seçeneğini kullanabilir, en yeni ilanların sayfanda oluşmasını sağlayabilirsin. Bugünün ilanları veya ilk kez yayınlananlar seçeneklerini aktifleştirebilir, şehirlerden sana yakın olanlara başvurunu gerçekleştirebilirsin. Bunu yaparken firmaları ince ayrıntısına kadar analiz edebilir, kararını ona göre verebilirsin.

Kariyer.net'teki yeşil renkli ilanlara da bakabilir, yeni iş duyurusu olduğunu anlayabilirsin. Ayrıca yönünü sadece proje satış mühendisine çevirmeyebilir, benzer alanda çalışan alanlara da göz atabilirsin. Aktif satış mühendisi mesleğini bu anlamda düşünebilir, aynı alanda hizmetlerini sunabilirsin. İş alarmını çalıştırarak iş duyurularını alabilir, gelen tekliflerin sana uyup uymadığını kontrol edebilirsin. Proje satış mühendisi iş ilanları bugün başlığını da tercih ederek benzer sonuçlara sayfanda görebilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Tam zamanlı Proje Satış Mühendisi iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Tam zamanlı Proje Satış Mühendisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Sürekli / Tam Zamanlı'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve yarı zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

Proje Satış Mühendisi iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Proje Satış Mühendisi iş ilanlarını Kariyer.net'te farklı tarih, pozisyon seviyesi ve konuma göre filtreleyebilir, sana en uygun ilanlara hızlıca başvurabilirsin.

Proje Satış Mühendisi pozisyonu için en güncel iş ilanlarını görüntüleyebilir miyim?

Güncel Proje Satış Mühendisi iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek en güncel Proje Satış Mühendisi iş ilanlarına erişebilirsin.

Proje Satış Mühendisi iş ilanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Proje Satış Mühendisi için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

notifications İş Alarmı kur