164

Teknik Müdür İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Teknik Müdür cancel
Gizli Firma
Teknik Müdür
Gizli Firma
Antalya İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Rixos Pera İstanbul
Chief Engineer
Rixos Pera İstanbul
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
1 gün
Turkcell ve Grup Şirketleri
Teknik Müdür
Turkcell ve Grup Şirketleri
Aydın İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün

İlanları konuma göre filtrele!

GELİŞİM GÜVENLİK DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ.
Teknik Müdür
GELİŞİM GÜVENLİK DANIŞMANLIK TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul(Avr.) İş Yerinde
Tam zamanlı
2 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Boyner Grup
Teknik Hizmetler Müdürü
Boyner Grup
İstanbul(Avr.) Hibrit
Tam zamanlı
10 gün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 4 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Teknik Müdür İş İlanları

Çalıştığı işletmeye bağlı olarak çalışma prensiplerin doğrultusunda kurulum, bakım ve onarım anında meydana gelebilecek sorunların en uygun maliyetle çözüme kavuşması için, gerekli organizasyon sürecini yöneten teknik müdür için pek çok şehirde yayınlanan iş ilanı mevcuttur. Teknik müdür iş ilanları inceleyerek farklı şehirlerde bulunan farklı firma sektörlerinin yayınladığı ilanlara ulaşabilirsin. Çalışmayı düşündüğün şehirlerde bulunan tekstil veya plastik şirketlerinde ya da tarım şirketlerinde çalışmaya başlayabilirsin. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olduysan ve gerekli tecrübelere sahip olduğunu düşünüyorsan yayınlanan iş ilanlarına başvurularını tamamlayabilirsin. Çalıştığın sektöre bağlı olarak elektrik-elektronik, makine bölümlerinden mezun olduysan ilgili firmalara başvurunu tamamlayarak çalışma olanağı bulabilirsin. Güncel teknik müdür iş ilanlarını inceleyebilirsin. 

Teknik Müdür İş Olanakları

Teknik müdür olarak çalışmayı düşünenler için farklı şehirlerde bulunan birçok şirketin yayınladığı iş ilanlarına ulaşabilirsin. Teknik müdür olarak çalışmak isteyenlerin üniversitenin belirli lisans diplomalarına sahip olması ve aynı zamanda çalışmayı düşündüğü firmanın istediği niteliklere sahip olması beklenir. Teknik müdür iş ilanları yeni yayınlananları inceleyerek bu firmaların senden beklediği eğitim düzeyi, mesleki becerileri ilanların ilgili kısımlarını inceleyerek öğrenebilirsin. Bilgisayar programları veya yazılım üzerine bir şirketin teknik müdüründen beklentiler şirket yazılımları ve ağ güvenliklerinin sağlanması ile ilgiliyken, gıda üzerine faaliyet gösteren şirketlerin teknik müdürünün ise üretim ve bakım faaliyetlerini yürütebiliyor olması gerekir.

Teknik Müdür İş Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Teknik müdür olarak çalışmayı düşünenler için yayınlanan iş ilanlarına başvuru yaparken dikkat edilmesi beklenen birtakım durumlar mevcuttur:

  • Öncelikle çalışmayı düşündüğün bu departmanın gerektirdiği nitelikler hakkında yayınlanan iş ilanlarının aday kriterleri ve pozisyon bilgileri kısımlarını inceleyebilir ve senin için uygun olup olmadığını değerlendirebilirsin.
  • Teknik müdür departmanında çalışmak üzere yayınlanan iş ilanlarında farklı birçok sektör bulunur. Farklı sektörden firmaların yayınlamış olduğu bu iş ilanlarını inceleyerek sahip olduğun niteliklere göre değerlendirebilirsin.
  • Çalışmayı düşündüğün şehirleri, yayınlanan ilanların şehir kısmından filtreleyerek senin için ulaşım imkânının uygun olduğu şehirler için yayınlananlara ulaşarak çalışma olanağı bulabilirsin.
  • Teknik müdür iş ilanları bay ya da bayan özelinde araştırmalar yaparak daha fazla iş ilanına göz gezdirebilirsin.

Teknik müdür olarak hangi şehirlerde çalışabilirim?

Teknik müdür iş ilanları Ankara’da veya farklı şehirlerde bulunan şirketler için yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilirsin. Çalışmayı düşündüğün şehirde bulunan firmalara ulaşmak için iş ilanlarını filtreleyebilir ve senin için ulaşım imkânının uygun olduğu iş ilanlarına ulaşabilirsin.  Teknik müdür iş ilanları İstanbul’da da pek çok ilan bulunur. Bu teknik müdür eleman ilanları arasından seçimini gerçekleştirebilirsin.

Teknik müdür çalışma alanları nelerdir?

Teknik müdür olarak çalışmayı düşünenler için farklı birçok sektör alanı bulunur. Burada önemli olan detaylardan biri, aldığın eğitimlerin ve edindiğin tecrübelerin hangi sektörle uyum sağladığını öğrenerek başvurularını bu düzende gerçekleştirmendir. Tarım şirketlerinde teknik müdür olarak çalışabileceğin gibi otellerde de teknik müdür olarak çalışma imkânı bulabilirsin. Teknik müdür arayan şirketlerin belirlemiş olduğu kriterleri karşılaman durumunda başvurularını tamamlayarak çalışmaya başlayabilirsin. 

Nasıl teknik müdür olabilirim?

Teknik müdür olarak çalışmayı düşünenlerden birtakım eğitimleri tamamlamış olması beklenir. Çalıştığı firma sektörüne bağlı olarak lisans diplomasına sahip olan ve sektör tecrübesine sahip olan kişiler teknik müdür olarak meslekte kendine yer edinebilir. Teknik müdür eleman ilanlarını inceleyerek şirketlerin üniversitenin hangi bölümünden mezun olmuş olmanı beklediğine, sahip olman gereken niteliklere göz gezdirebilirsin. 

Teknik müdür ne iş yapar?

Çalıştığı firmaya bağlı olarak iş tanımı gelişen ve değişen teknik müdürünün birçok görev alanı bulunur. Müşteriden gelen talepler doğrultusunda ilgili personellerin yönlendirilmesinden, sağlanan teknik desteklerin kontrollerinin yapılmasından ve kalite kontrol departmanına gerekli durumlarda destek verilmesinden sorumlu olan teknik müdür, görevlerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlar. Teknik müdür iş ilanları bayan ya da bay özelinde incelemelerde bulunabilir senin için uygun olan şirketlerde çalışma olanağı bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Teknik müdür görevleri ve sorumlulukları nelerdir?

Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan işletmelerde teknik müdür pozisyonunda çalışabilecek kişilere ihtiyaç duyulur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan herkes bu pozisyon için başvuru yapabilir. Teknik müdür pozisyonunda çalışanların görevleri ve sorumlulukları arasında; bilgisayar ve diğer teknik işlemlerde kullanıcılara destek sağlamak, BT personelini denetlemek, personel işe alım sürecine ve eğitim süreçlerine yardımcı olmak gibi durumlar bulunur. Ayrıca teknik müdür pozisyonunda çalışanlar, firmaya uygun projeler geliştirmek ve projelerin uygulanabilirliğini denetlemek ile sorumlu olur.

Teknik müdür iş ilanlarının yayınlandığı sektörler hangileridir?

Teknik müdür pozisyonu için; gıda, otomotiv, inşaat ve sanayi sektörlerindeki firmalar iş ilanı yayınlar. Teknolojik adımları yakından takip eden her firmada iş sürecini desteklemek için dijital uygulamalara yer verilir. Teknik müdürler, teknolojik sürecin aksamaması ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için çalışır. Geniş istihdam olanaklarına sahip bu pozisyon için Türkiye’nin farklı şehirlerinde yer alan pek çok firmada çalışma imkanı bulunur.

Teknik müdür iş ilanlarına kimler başvuru yapabilir?

Teknik müdür iş ilanlarına başvuru yapabilmek için lisans mezunu olmak gerekir. Bilgisayar teknolojileri ile ilgili bir lisans programından mezun olan herkes teknik müdür pozisyonu için uygun adaylar arasında yer alır. Ayrıca ön lisans programlarından mezun olan bazı kişiler iş tecrübelerinden ve bilgi birikiminden dolayı bu pozisyon için başvuru yapabilir. Üniversite eğitiminin yanı sıra sertifika programları ve iş tecrübeleri adayları işe alım sürecinde öne çıkarır.

Teknik müdür iş ilanlarına nasıl başvuru yapılabilir?

Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren çeşitli firmalar teknik müdür pozisyonu için iş ilanı açar. Adaylar, bu ilanlara Kariyer.net üzerinden ulaşabilir. Kariyer.net'in filtreleme özelliği sayesinde adaylar bulunduğu konuma ve sahip olduğu tecrübeye göre filtreleme yaparak kendisine uygun ilanları görüntüleyebilir. Kendisine uygun ilanı belirleyen aday, Kariyer.net'te oluşturduğu özgeçmiş ile iş başvurusu yapabilir.

notifications İş Alarmı kur