samsung ile sektorun icindenİTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü yepyeni ve nefes kesen bir organizasyon olan “Sektörün İçinden” ile katılımcılarını kendi sektöründe lider firmalardan  ‘SAMSUNG’ ile buluşturuyor.

10 Nisan’da İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek olan “ SAMSUNG  ile Sektörün İçinden”,  üniversite öğrencilerine  tüm günü şirket yöneticileriyle iç içe geçirerek şirketi çok daha yakından tanıma fırsatı sunuyor. Şirket oturumuyla başlayacak olan gün , katılımcıların şirketin üst düzey yöneticilerini daha yakından tanıyıp, sorularını kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilere sorabilecekleri ‘Soru-Cevap’ bölümüyle devam edecek. Günün sonunda katılımcılar gruplar halinde profesyonel bir şirket tarafından düzenlenecek olan ‘İş Simülasyonu Oyunu’nda,  satış-pazarlama ve iş yönetimindeki becerilerini  sergileyerek  ‘Samsung’ tarafından verilecek sürpriz ödüllere ve staj imkanlarına sahip olma şansına erişecekler.

Organizasyona katılacak olan 48 şanslı öğrenciyi  ‘Kariyer.net’ üzerinden CV’leri ile kayıt olan tüm katılımcılar içerisinden sponsor firma “Samsung” belirleyecek. 

Kariyet.net üzerinden aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

*Katılım ücretsizdir.

*Organizasyonumuzda üniversite ve bölüm kısıtlaması yoktur.

*Etkinlik sırasında iş ve staj başvurusu alınacaktır.

*’Etkinliğimize katılanlara sertifika verilecektir.

*Organizasyonumuzda üniversite ve bölüm kısıtlaması yoktur.

 

Başvurmak için buraya tıklayın>>