Arşivler

Yıldız Teknik Üniversitesi Dünya Birincisi Oldu!

logo500Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri uluslararası düzeyde düzenlenen çok-kültürlülük ve yeni teknolojiler temel alınarak oluşturulan hedefler ile biçimlendirilen Indra Geleceğin Fikirleri Yarışması’nın, Indra’nın Brezilya Sao Paula’daki Merkezinde düzenlenen finalinde birinci oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden yarışmaya katılan; Vildan Nurdağ, Necati Cihan Camgöz ve Süha Boncukçu uluslararası düzeyde düzenlenen, çok-kültürlülük ve yeni teknolojiler temel alınarak oluşturulan hedefler ile biçimlendirilen Indra Geleceğin Fikirleri Yarışması’nı kazandı. İlk defa Indra’nın Brezilya Sao Paulo’daki ofislerinde final aşaması düzenlenen yarışmada öğrenciler Brezilya’da yürütülen gerçek Indra projelerine ilişkin analizler yaparak çözümler sundular.

Yıldız Teknik öğrencileri final aşamasında ikincilik ödülünü kazanan Filipinler Diliman Üniversitesi öğrencileri ile yarıştılar; ekipler yarı-finalde Madrid Teknik Üniversitesi (İspanya) ve Sao Paulo Üniversitesi (Brezilya) öğrencileri ile yarıştılar.

Makalenin devamı için tıklayın>>

Başarılarından dolayı Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerini kutluyoruz!

 

**İçeriklerimizle ilgili görüş ve önerilerinizi editor@kariyer.net adresinden bize iletebilirsiniz.