atama
atama

Cemal Cem IşıkTeknosa- Cemal Cem Işık

2009 yılından bu yana Teknosa bünyesinde farklı görevlerde yer alan Cemal Cem Işık, Pazarlama Direktörü olarak atandı. Işık, bu görevinin yanı sıra Teknosa İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak. Cemal Cem Işık, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nden 2002’de mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına ABD’de Circuit City’de Satış Danışmanı olarak başlayan Işık, burada sırasıyla Reyon Sorumlusu, Departman Müdürü, Operasyon Müdürü, Satış Sonrası Destek Proje Müdürü, Mağaza Müdürü ve Bölge Müdürü pozisyonlarında 6 yıl çalışmıştır. Daha sonra Lowe’s Home Improvement’da Operasyon Müdürü ve Mağaza Müdürü olarak görev yapan Cem Işık, 2009 yılında Teknosa’da Büyük Mağazalar Müdürü olarak göreve başlamış ve ardından Karadeniz ve Doğu Marmara Bölge Müdürü olarak çalıştı.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Cemal Ufuk KarakayaAltınbaş Holding – Cemal Ufuk Karakaya

Altınbaş Holding’de, Denetim Grup Başkanı görevine Cemal Ufuk Karakaya getirildi. Erbaa’da 1975 yılında doğan Cemal Ufuk Karakaya, Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Hazine Müsteşarlığı Bankalar Yeminli Murakıpları Kurulu’nda, 1998 yılında yeminli murakıp yardımcısı olarak göreve başlayan Karakaya, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun kurulmasıyla görevine bu kurumda devam etti. Yeterlilik sınavı sonrasında da 2002’de, bankalar yeminli murakıplığına ve 2009 yılında bankalar yeminli başmurakıplığına atandı. ABD’de, 2008 yılında The George Washington Üniversitesi’nden finans alanında master derecesi alan Karakaya, iyi derecede İngilizce biliyor.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Berna UzunerImperial Tobacco – Berna Uzuner

Imperial Tobacco’nun Satış ve Ticari Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde yer alan Ticari Pazarlama ve Geliştirme Müdürü pozisyonuna, Berna Uzuner atandı. 1981 doğumlu olan Berna Uzuner, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi, Fen Fakültesi, İstatistik Bölümü’nden mezun oldu.  Lisans eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nde MBA dersleri alarak yüksek lisansını tamamlayan Uzuner, iş hayatına Vodafone’da Segment Müdürü olarak başladı. Daha sonra Turkcell’de sırasıyla Ürün Müdürü ve Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Berna Uzuner,  İngilizce bilmektedir.