Dünyanın en büyük üçüncü MICE (Meeting, Incentive, Congress, Events) fuarı ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Sektörü Fuarı’nın dördüncüsü 22-24 Şubat 2017 tarihlerinde Turkish Airlines sponsorluğunda İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

aceofmicegorsel copy

2014 senesinden bugüne Turizm Medya Grubu çatısı altında düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün en önemli buluşması ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, bu yıl “Tüm renklerimizle bir araya geliyoruz” mottosuyla Türkiye ve dünyadan sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacak. Bununla birlikte sektöre yön veren isimlerden; ICCA (International Congress and Convention Association) CEO’su ve Avrupa Bölge Direktörü, SITE (Society for Incentive Travel Excellence) Başkanı ve Uluslararası MICE profesyoneli Harry Fine gibi dünya çapında birçok isim İstanbul’da ağırlanacak.

Üç gün sürecek ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines’da sektör profesyonellerine yönelik oturumlar, MICE sektör profesyonellerini bir araya getirecek, ‘AMEzing Parti’ ve birbirinden renkli etkinlikler de düzenlenecek. Fuar kapsamında “B2B” görüşmeler, network aktiviteler ve seminerler gerçekleşecek. Fuar aynı zamanda MICE turizmi için ciddi öneme sahip yerli ve yabancı katılımcı, satın alıcı (Hosted Buyer), konuşmacı ve ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.