atama
atama

yesimalkan100x125Hitay Yatırım Holding – Yeşim Alkan
Hitay Yatırım Holding’de İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Yeşim Alkan getirildi. Wisconsin-La Crosse Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olan Alkan, İnsan Kaynaklarının çeşitli alanlarında 16 yıllık deneyim sahibi. Alkan, İnsan Kaynakları Yönetmeni olarak başladığı Sanofi Group’ta Organizasyonel Gelişim Müdürü ve ardından grubun Paris ana merkezinde İnsan Kaynakları Projeler Müdürü olarak çalıştı. Tchibo GmbH Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini de yürüten Alkan, Hitay Yatırım Holding ve bünyesindeki şirketlerin İnsan Kaynakları kapsamındaki tüm faaliyetlerinden sorumlu olacak.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

mustafatayfun100x125

NEF – Mustafa Tayfun
Timur Gayrimenkul girişimi NEF’in yeni Pazarlama Müdürü Mustafa Tayfun oldu. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Tayfun, NEF’ten önce Ülker ve Turkcell’in de arasında olduğu FMCG ve iletişim sektörünün lider markalarının pazarlama departmanlarında birçok farklı projeyi yönetti. Tayfun, çalıştığı kurumların marka bağlılığının geliştirilmesi ve markanın imaj değerlerinin yükseltilmesinde önemli başarılar sağladı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
defneturkes100x125Liberty Sigorta – Defne Türkeş
Defne Türkeş Liberty Sigorta’nın yeni Genel Müdürü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Türkeş, kariyerine Arthur Andersen’da başlayarak Ernst & Young Türkiye Denetim ve Danışmanlık şirketinde yönetici ve Global Menkul Değerler’de Kurumsal Finans Müdürü olarak çalıştı. Liberty Sigorta’nın kuruluş aşamasında aktif rol alan Türkeş, Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinden sonra Liberty Sigorta’nın Genel Müdürü olarak görev yapmaya başladı.