atama
atama

 

Meltem-okyar-perdeci

Shell Türkiye – Meltem Okyar Perdeci

Shell Türkiye’ye Ülke İletişim Müdürü olarak Meltem Okyar Perdeci atandı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun olan Perdeci, profesyonel iş yaşamına MPR İletişim Danışmanlığı bünyesinde Müşteri İlişkileri Direktörlüğü yaparak başladı. Ardından EnerjiSA İletişim Müdürü görevini yürüten Perdeci, HSBC Türkiye’de de Çalışan İletişimi Kıdemli Yöneticisi olarak çalıştı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

cihan-karamikSchneider Electric – Cihan Karamık

Schneider Electric’te önemli sorumluluklar üstlenen Cihan Karamık, Kamu ve Stratejik İlişkiler Direktörlüğü görevine getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Karamık, 1999 yılında Schneider Electric Ailesi’ne teknik eğitim uzmanı olarak katıldı. Sırasıyla Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Pazarlama Proje Müdürlüğü, Ticari Verimlilik Sorumluluğu, Proje Geliştirme Müdürlüğü ve Enerji Verimliliği Müdürlüğü görevlerini yürüten Karamık, aynı zamanda EYODER Başkan Yardımcılığı ve ENVER İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de sürdürüyor.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Berfin-demirbilekBayer Grubu – Berfin Demirbilek

Bayer Türk Dijital Pazarlama Müdürü Berfin Demirbilek, Bayer Grubu Global Dijital Pazarlama Müdürlüğü görevine  başladı. Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü’nde lisans ve New York Üniversitesi Entegre Pazarlama İletişimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi alan Demirbilek, profesyonel kariyerine ABD’de AHA Doğrudan Pazarlama Ajansı’nda Analist olarak adım attı. Altı yıldır Bayer Türk’te pazarlama alanlarında çeşitli görevlerde bulunan Demirbilek, yeni görevi kapsamında Bayer Grubu’nun dijital kanal yönetiminden sorumlu olacak.