atama
atama

pirelliPirelli – Turan Barış Arpacı
Turan Barış Arpacı, İnsan Kaynakları Direktörü olarak Türk Pirelli’de göreve başladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı üzerine master yapan Arpacı, Almanya’da Marburg ve Münster Üniversiteleri’nde İK alanında çalışmalarda bulundu. İş hayatına Unicon Danışmanlık’ta İK Danışmanı olarak başlayan Arpacı, sırasıyla MAN Türkiye Eğitim Uzmanı, MAN Kamyon ve Otobüs İK Yöneticisi, Mahle Motor Parçaları İK Direktörü ve son olarak Votorantim Çimento İK Direktörü görevlerinde bulundu.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

kotonKoton – Ayça Haznedaroğlu
Ayça Haznedaroğlu, Koton İnsan Kaynakları ve Organizasyon Direktörü olarak göreve başladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olan Haznedaroğlu, son 14 yıl boyunca PepsiCo’nun Pepsi Türkiye İçecek, PepsiCo Doğu Akdeniz İş Birimi, FritoLay Türkiye, PepsiCo Türkiye Yiyecek & İçecek ve PepsiCo Avrupa organizasyonlarında çeşitli İnsan Kaynakları yöneticiliği pozisyonlarında çalıştı. Ayrıca PepsiCo’nun Avrupa ve Güney Afrika organizasyonlarındaki 33 ülkeyi kapsayan alanında PepsiCo Avrupa İnsan Kaynakları Transformasyon Direktörü olarak görev yaptı.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

akleaseAkLease – Şenol Altundaş
AkLease Genel Müdürlüğü görevine Akbank Batı Kurumsal Şube Müdürü Şenol Altundaş getirildi. Altundaş bankacılık kariyerine 1996 yılında başladı ve AkLease Genel Müdürlüğü görevinden önce 12 yıl Akbank’ta Ticari ve Kurumsal Bankacılık alanlarında farklı üst düzey pozisyonlarda görev aldı. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunu olan Altundaş, Sabancı Üniversitesi’nden İşletme dalında yüksek lisans derecesi aldı.