eBay – Gülfem Toygargulfemtoygar
GittiGidiyor Genel Müdürü Gülfem Toygar, eBay’in en büyük organizasyonlarından eBay Almanya operasyonlarının başına getirildi. Koç Lisesi’nin ardından Viyana’da Uluslararası İlişkiler ve İşletme Bölümü’nü tamamlayan Toygar, kariyerine Enter’de teknik destek ekiplerini yöneterek başladı. Türkiye’de e-ticaretin başladığı dönemlerde Estore’un başına geçen Toygar, Otto Group’un markalarından Limango, Ogli E-Solutions Platform ve Arabulvar’ın Genel Müdürü olarak da çalıştı.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ufukumitonbasiBurgan Yatırım – Ufuk Ümit Onbaşı
Burgan Bank’ın iştiraklerinden Burgan Yatırım’ın Genel Müdürlük görevine Ufuk Ümit Onbaşı atandı. İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Onbaşı, INSEAD’da İleri Yönetim Programı’nı tamamladı. Profesyonel hayatına İş Bankası’nda Bono Dealer olarak başlayan Onbaşı, Körfez Bankası’nda Kıdemli Bono Dealer, Kapital Bankası’nda Hazine Grup Başkanı ve İş Yatırım Menkul Değerler’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

elifcolakVector Grubu – Elif Çolak
Vector Grubu İnsan Kaynakları Müdürü Elif Çolak oldu. Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F İktisat lisans, Marmara Üniversitesi Yetişkin Eğitimi yüksek lisans mezunu olan Çolak, 20 yıllık profesyonel çalışma yaşamında IT, Telekomünikasyon, Finans ve Tekstil sektörlerinde yer aldı. Dergilerde köşe yazarlığı yapan Çolak, profesyonel olarak kariyer geliştirme danışmanlığı ve yaşam koçluğu da yaptı.