filizozdaglar

L’Oréal Türkiye – Filiz Özdağlar Ecet

L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Perakende Mükemmellik Direktörlüğü’ne Filiz Özdağlar Ecet atandı. Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren Ecet, aynı üniversitede İşletme Yönetimi yüksek lisansını tamamladı.1997 yılından bu yana L’Oréal çatısı altında Lüks Bölümü Ulusal Perakende Müdürü, Lüks Bölümü Halkla İlişkiler Müdürlüğü gibi çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Ecet, kariyerini L’Oréal Türkiye Kurumsal İletişim ve Perakende Mükemmellik Direktörü olarak sürdürecek.

………………………………………………………………………………………………………..

mehmetgokmenucarYapı Kredi – Mehmet Gökmen Uçar

Yapı Kredi İnsan Kaynakları ve Organizasyon Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mehmet Gökmen Uçar getirildi. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Uçar, Başaran Nas Bağımsız Denetim ve S.M.M.M.’de (PwC) Bağımsız Denetçi olarak çalıştı ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını aldı. Uçar, Koçbank’ta Mali Kontrol ve Planlama’da Bütçe Planlama ve MIS Yönetmeni, UniCredit Grubu bünyesinde İtalya, Almanya ve Avusturya’da strateji, bütçe ve planlama alanlarında görevler üstlendi. Yapı Kredi’de çeşitli yöneticilik görevlerinde bulunan Uçar, son olarak İK ve Organizasyon Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi.

………………………………………………………………………………………………………..

vedatohriAssan Lojistik A.Ş.- Vedat Ohri

Kibar Holding grup şirketlerinden olan Assan Lojistik A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne Vedat Ohri atandı. İTÜ Gemi İnşa Mühendisliği mezunu olan Ohri, kariyerine TATKO T.A.Ş. Makine Bölümü’nde Servis Mühendisi olarak başladı. Daha sonra sırasıyla, TATMAK A.Ş.’de Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürlüğü, Borusan Holding’e bağlı BORSER A.Ş.’de Genel Müdürlük ve Arkas Grubu’na bağlı çeşitli şirketlerde üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Mart 2010’da Kibar Holding bünyesine katılan Vedat Ohri, en son Assan Liman İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürlüğü görevini yürüttü.