GEFCO Macaristan – Zafer Özkök

zaferozkokikblogGEFCO Macaristan Genel Müdürlüğü görevine Gefco Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Zafer Özkök atandı. Avusturya Lisesi ve ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Özkök, lojistik sektörüne Schenker Arkas ile giriş yaptı. 2006 yılından beri GEFCO Türkiye’de  üst düzey yöneticilik yapan Özkök, GEFCO Macaristan Genel Müdürlüğü görevine  atandı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Medipol – Abdülkadir Kılıçalp

abdulkadirkilicalpikblogAbdülkadir Kılıçalp, Medipol Mega Hastaneler Kompleksi İK Genel Müdürlüğü görevine getirildi. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Kılıçalp,  yüksek lisansını Beykent Üniversitesi İK ve Örgütsel Değişim Bölümü’nde yaptı. Kariyerine Koç Holding – Otoyol Sanayi A.Ş de başlayan Kılıçalp, 26 yıllık kariyerinin 14 yılı boyunca Bilişim Teknolojileri bölümünde yönetici olarak çalıştı. Daha sonrasında Hayat A.Ş’de Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Çetinkaya Giyim Sanayi’de İK Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi ve Anadolu Birlik Holding’de ise Holding İK Koordinatörü olarak görev aldı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Merit International Hotels & Resorts – Fatih Tay

fatihtayikblogFatih Tay, Net Holding’e bağlı Merit International Hotels & Resorts İK Direktörü olarak göreve başladı. Yakın Doğu Üniversitesi İngilizce Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde lisans eğitimini 2006 yılında tamamlayan Tay, iş hayatına Hilton Worldwide şirketinde İK stajyeri olarak başladı. 10 sene boyunca Hilton Otelleri’nde sırasıyla, İK Koordinatörü, İK Müdür Yardımcısı ve İK Müdürü olarak görev yaptı. Tay, son olarak 2012 -2016 yılları arasında Hilton Istanbul Bosphorus ve Hilton ParkSA Istanbul otellerinin Bölge İK Müdürlüğü görevini üstlendi.