Lebib Yalkın Yayımları – Tunç Okulmuş

tuncokulmusikblogTunç Okulmuş, Lebib Yalkın Yayımları’nda Satış ve Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı. Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde İktisat alanında tamamlayan Okulmuş, iş hayatına satış müdürü olarak Commercial Union Hayat Sigorta’da başladı. Okulmuş, sırasıyla Ata Yatırım, Medline Acil Sağlık Hizmetleri, Mresco Türkiye, Medi Expresse, Ergo Emeklilik ve Hayat, Sigorta Ofisi ve Academictrend Training&Consultancy’de görev aldı.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Süvari Giyim – Abdullah Öngüç

abdullahongucikblogAbdullah Öngüç, Süvari Giyim’e Pazarlama ve Stratejik Yönetim Direktörü olarak atandı. İşletme alanında lisans, pazarlama alanında yüksek lisansını tamamlayan Öngüç, Süvari’de Saha Satış alanında kariyerine başladı ve sonrasında İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev yaptı. 2013’ten bu yana İK ve Stratejik Planlama Direktörü olarak çalışan Öngüç, yeni görevinde pazarlama ile birlikte İK, Bilgi Sistemleri ve Stratejik Planlama fonksiyonlarına liderlik edecek.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Kibar Holding – Ufuk Özdemir

ufukozdemirikblogKibar Holding İK Direktörlüğü’ne Ufuk Özdemir getirildi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi ile İşletme Bölümü’nü çift anadal olarak tamamlayan Özdemir, İTÜ’de İşletme alanında yüksek lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde ise Executive MBA öğrenimi gördü. AXA Sigorta ve Ciner Holding’de çalışan Özdemir, Aksigorta, Vodafone ve Türk Telekom Grubu’nda İK alanında yöneticilik pozisyonlarında görev aldı.