Eroğlu Holding – Yelda Altürk Kızıltan

yeldaalturkikblogEroğlu Holding Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Yelda Altürk Kızıltan atandı. Bilkent Üniversitesi İş Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Altürk, Londra Cty Business Collage’da pazarlama eğitimi aldı. İş hayatına Novartis’te başlayan Altürk, sırasıyla Syngenta, BASF, Varyap ve Emaar Türkiye’de görev aldı. Altürk son olarak Nurol REIT ve Ziylan GYY’de Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Philips – Rengin Erdinç

renginerdincikblogRengin Erdinç, Philips Türkiye’nin Marka ve İletişim Müdürlüğü’ne getirildi. Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde lisans ve yüksek lisans eğitimi alan Erdinç, kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaştı ve birçok ödüllü projeye imza attı. Erdinç, sırasıyla İnci Holding, Arya Sponsorluk, Doluca, De Beers, Diversey, DuPont Türkiye, Chemours şirketlerinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev aldı.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

İdea Teknoloji Çözümleri A.Ş – Emre İyibilir

emreiyibilirikblogİdea Teknoloji Çözümleri A.Ş Genel Müdürlüğü’ne Emre İyibilir getirildi. 1992 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan İyibilir, 1992-1994 yılları arasında University Of Miami’de finans ve ekonomi üzerine MBA yaptı. İyibilir, sonrasında sırasıyla Amerika’da EuroBank’ta, İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş’de ve İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş’de çalıştı. İyibilir, kurduğu Urla Finans Strateji’de de “Kurumsallaşmada Finansal Çıpa” kavramı üzerine çalışmalar yaptı.