Karsan – Okan Baş

okanbasikblogKarsan’ın yeni CEO’su Okan Baş oldu. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Clemson Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği üzerine yüksek lisans yapan Baş, 1987 yılından bu yana Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.’de çeşitli görevlerde bulundu. Sırasıyla üretim, ürün, marka, proje yönetimi konularında üst düzey yöneticilik yapan Baş, son olarak Proje ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Mazars Denge – Sibel Helva

sibelhelvaikblogMazars Denge Pazarlama ve İletişim Departmanı Direktörlüğü görevine Sibel Helva getirildi. Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde lisans ve Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Helva, iş hayatına Maxit Yapı Malzemeleri’nde Pazarlama Sorumlusu olarak başladı. Alarko Turizm Grubu’nda ve ardından yine aynı gruptaki Hillside City Club ve Hillside Beach Club’da görev alan Helva, en son Otis Türkiye’nin Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı’nın başında yer aldı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Multinet Up – Evren Büyük

evrenbuyukikblogMultinet Up’ın Stratejik Pazarlama Direktörlüğü’ne Evren Büyük getirildi. ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde lisans ve Koç Üniversitesi ile HHL-Leipzig Graduate School of Management’da MBA programlarını tamamlayan Büyük, iş hayatına Peppers and Rogers Group’da Yönetim Danışmanı olarak başladı. TEB ve BNP Paribas bankalarının stratejik planlama ve iş geliştirme birimlerinde  yöneticilik yapan Büyük, en son  Akbank’ta Perakende Bankacılık Pazarlama Müdürü olarak görev yapıyordu.