Votorantim Cimentos – İlker Demir

ilkerdemirikblogVotorantim Cimentos Türkiye İK Direktörlüğü’ne İlker Demir getirildi. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Demir, ODTÜ İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programını tamamladı. İş hayatına Arçelik A.Ş.’de başlayan Demir, daha sonra sırasıyla Yibitaş Lafarge, Cimpor’da görev aldı. Demir son olarak Yüksel İnşaat’ta İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

ZEISS Türkiye-Gökhan Ergüt

gokhanergutikblogGökhan Ergüt, ZEISS Türkiye’nin İK Müdürü oldu. Anadolu Üniversitesi Eğitim İletişimi ve Planlaması Bölümü’nden mezun olan Ergüt, Fairleigh Dickinson Üniversitesi ve Bergen Community College’da İK üzerine çeşitli sertifika programlarına katıldı. İş hayatına Toyota Türkiye’de İK Geliştirme Uzmanı olarak başlayan Ergüt, Atasun Optik ve Eroğlu Holding’te İK alanında yönetsel sorumluluklar aldı.

…………………………………………………………………………………………………………….

Karaca-Tuba Albayrak

tubaalbayrakikblogKaraca’nın İK Grup Müdürü ve İcra Kurulu Üyeliği’ne Tuba Albayrak getirildi. Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde lisans, İnsan Kaynakları Yönetimi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Albayrak, iş hayatına Akın Holding’te başladı. Albayrak, sonrasında sırasıyla Doğan Online, Huawei Telekomünikasyon, Accenture Danışmanlık ve DB Schenker Arkas’ta görev aldı.