Shell & Turcas – Seher Poyrazoğlu Yavuz

ikblogShell & Turcas’ın Perakende Satışlar Pazarlama Müdürlüğü’ne Seher Poyrazoğlu Yavuz atandı. Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde lisans, Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Yavuz, iş hayatına 2003’te Unilever’de başladı. Yavuz, 2005 yılında katıldığı Coca-Cola İçecek’te 2013 yılından bu yana Coca-Cola’nın Azerbaycan Ülke Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Yatırım Finansman – Emre Murat Ünal

ikblog_emre_murat_ünalYatırım Finansman Bilgi İşlem Müdürlüğü ile İK ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Emre Murat Ünal atandı. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nde ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans, Boğaziçi Üniversitesi Yazılım Mühendisliği’nde de yüksek lisans eğiitimini tamamlayan Ünal, 2015 yılından beri Yatırım Finansman’da Bilgi İşlem Müdürlüğü’nden Sorumlu Koordinatör olarak görev yapıyordu.

…………………………………………………………………………………………………………….

Abdi İbrahim – Altuğ Uysal

ikblog_altug_uysalAbdi İbrahim’de Teknik Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı görevine Altuğ Uysal getirildi. Lisans eğitimini Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Uysal, iş hayatına İl-Ko Makine Sanayii’de Planlama ve Müşteri İlişkileri Mühendisi olarak başladı. Uysal, Sandoz’da ve Deva Holding’te çeşitli pozisyonlarda görev aldı.