RB Türkiye – Hilal Can Akkor

hilalHilal Can Akkor, 8 Mayıs itibariyle RB Türkiye İK Direktörlüğü görevine getirildi. Eğitimini Almanya’da, Amerika’da ve Türkiye’de tamamladıktan sonra Profesyonel Koçluk Programını tamamlayan Hilal Can Akkor; GE, Mercedes-Benz Teknoloji, Coca-Cola Eurasia & Africa gibi şirketlerde 15 yılı aşkın bir süre boyunca ülkesel, bölgesel ve global ölçekte görevlerde bulundu. Akkor, son olarak Nestle’de Değişim Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Atasun Optik – Özgür Özcan

ozcanAtasun Optik İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine Özgür Özcan getirildi. Özcan, Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden 2004 yılında mezun oldu. İş hayatına 2005 yılında Colins & Loft firmasında Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Departmanı’nda başladı, ardından İnsan Kaynaklarına geçiş yaparak Boyner’de 2006-2011 yılları arasında İnsan Kaynakları ve Eğitim Yöneticisi olarak çalıştı. 2011-2015 yılları arasında Beymen Mağazacılık’ta İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak çalışan Özcan, son olarak Demsa Grup’ta İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini sürdürüyordu.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Henkel – Veli Dinçel

velihenjelTürk Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Satış Direktörü olarak görev yapan Veli Dinçel, Adria bölgesi Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü olarak atandı. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Veli Dinçel, kariyerine 1996 yılında Gillette satış departmanında başladı. 2006 yılında göreve başladığı Reckitt Benckiser’de ise çeşitli satış pozisyonları ve Baltıklar ülke müdürlüğü yaptı. 2013 yılı Aralık ayında Henkel kariyerine adım atan Dinçel, Adria Bölgesi (Hırvatistan, Slovenya, Bosna Hersek) Çamaşır ve Ev Bakım Genel Müdürü olarak görevine devam edecek.